Adet bitimininin 6. günündeki birliktelikten Hamilelik olur mu ?

bahar-345

Yeni Üye
Üye
Adet bitimininin 6. günündeki birliktelikten Hamilelik olur mu ?
29 aralıkta adet oldum ,adetim bitince 6 günün,her gününde eşimle ilişkiye girdik ,eşim gurbetçi olduğu için şuan burda yok ,adetim bitti ama bikaçgündür şuan bile adet olacakmışım gibi sancı var belim ağrıyor üşüme hissi var ,sanki mide bulantısı hissi var bulanmıyor ama hissi var göğüş kenarları kahverengi gibi pütür pütür kabarcıkta var aklım karıştı benim gebelik belirtisi mi onuda bilmiyorum yardımcı olur musunuz acaba

Şimdi normalde adet bitiminden sonraki 6. günden itibaren birliktelik yaşadığınızı ifade etmişsiniz ama henüz yumurtlamanız olmamış ki ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Tabiki bu 6. günü siz 10 ya da daha üstü güne tamamladıysanız yani 6. günden itibaren misal bir hafta her gün birlikte oldu iseniz tabiki hamile kalma şansınız yüksek .

Hamile kalmayı gerçekten isteyen bir kadının planlama yapması gerekiyor. KADINLARDA YUMURTLAMA GÜNLERİ başlıklı konumuzu iyice inceleyerek olası gebeliğinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Ovülasyon gününüzü lütfen tespit edip ona göre birlikte olunuz.

Merhaba, verdiğiniz tarihe göre yumurtlama döneminiz yarın . Şimdilik gebe değilsiniz . Bu kadar kısa sürede de gebelik septomunu yaşamanız olanaksız. Belirtileriniz başka tıbbi koşullardan kaynaklanabilir. Meme başı çevresindeki kabarcıklar evli bekar her bayanda görülen oluşumlar gebelikle bağlantılı değil. Ayrıca meme ile ilgili değişimler gebeliğin ilerleyen haftaların da görülür.

Geri