Adet bittkten 5 gün sonra lekelenme

Halemm24

Yeni Üye
Üye
Adet bittkten 5 gün sonra lekelenme
merhaba yardımcı olabilir misiniz benim adetim 28 gün sürer çocuk istiyoruz bu ay ilk defa adetim bittikten 5 gün sonra kahverengi leke oldu ama 1 gün sürdü . Geçen ay yumurtlama zamanlarımda ve adet olmadan 2 gün önce adet bittikten 1 gün sonra da ilişkiye girdik ama adet oldum adetimde ilk defa bu ay fazla ağrı olmadan sürdü yine 5 gündü ama eskiden siyaha yakınken bu sefer kırmızıydı bittkten 5 gün sonrada kahverengi leke olunca sormak istedim bir sonraki bat 15 ağustos bu arada

Merhaba, adet bitimi sonrası lekelenme olması normaldir gebelikle ilgisi yoktur. Adet kanamasının rengine takılmayın kaç gün sürdüğünü baz alın. 5 gün süren bir kanamanız olmuş bu durumda gebelik söz konusu olmaz.

Merhabalar 7 eylulde regl olmaya başladim sonrasinda 5 6 gun civari surdukten sonra erkek arkadasimla ön sevişme yaşadim ve boşalma falan olmadı şüphem yok ama yine de sormak istiyorum yakinlaşmadan 6 7 gun sonra adet kanamasi oldu az oldu ve gün içersinde yoktu akşam başladi tekrar regl neden başlıyor bi sorun mu var

Merhaba 7 eylulde regl olmaya basladim 5 6 gun surdu stres ve yolculuk nedeniyle gec oldu daha sonra bittiktan 1 hafta sonra tekrar regl akintisi heldi kan şeklinde ve dün geceden beri tekrarlanmadı ve reglm bittikten sonra ön sevişme yaşamıştım boşalma vs olmadı bekarım ve nedenini merak ediyorum internette kist gibi birsuru hastalik yazilmiş korkuyorum bi aciklamasi var mi

Merhaba 7 eylulde regl olmaya basladim 5 6 gun surdu stres ve yolculuk nedeniyle gec oldu daha sonra bittiktan 1 hafta sonra tekrar regl akintisi heldi kan şeklinde ve dün geceden beri tekrarlanmadı ve reglm bittikten sonra ön sevişme yaşamıştım boşalma vs olmadı bekarım ve nedenini merak ediyorum internette kist gibi birsuru hastalik yazilmiş korkuyorum bi aciklamasi var mi
Adetten 1 hafta sonra lekelenme olabilir bu normaldir fakat uzun süreli olursa bir probleme isaret edebilir. Lekelenmenin bir çok nedeni var ve muayene olmadan anlaşılmaz. Lekelenmeniz devam ederse bir kadın doğum uzmanına görünün

Geri