Adet gibi ağrısı olup adet olamayanlar burada mı

Tamamdır Nazar Özüm, hayatım geçmiş olsun sana folik asit verilmiş BURADAKİ sitede biraz bahsedilmiş istersen incele. Sıkıntıların olur ise yaz bize geçmiş olsun hayatım. Lütfen stres yapmamaya gayret göster. Bu çok önemli unutma. Rabbim sana da en kısa sürede sağlıklı bebiş hatta bebişler nasip etsin Amin :) Seni bebiş değil bebişler keser ancak hadi bakalım :D:D

Çok doğru söylüyorsun bundan sonra relaxs ve rahat olucam Allah hayırlısını versin doktorumda dedi sakin ve düşünmemi söyledi hayırlısı olsun bana göstermiş olduğunuz ilgi ve duyarlılık için çok teşekkür ederim gerçekten kendinize iyi bakın

Tamamdır Nazar Özüm, hayatım geçmiş olsun sana folik asit verilmiş BURADAKİ sitede biraz bahsedilmiş istersen incele. Sıkıntıların olur ise yaz bize geçmiş olsun hayatım. Lütfen stres yapmamaya gayret göster. Bu çok önemli unutma. Rabbim sana da en kısa sürede sağlıklı bebiş hatta bebişler nasip etsin Amin :) Seni bebiş değil bebişler keser ancak hadi bakalım :D:D
Amin inşallah evet ikizim olsun çok isterim inşallah olur çok saol hemen göz atıyorum Allah razı olsun dualarınız için

Hadi inşallah bitanem benim 2 oğlum var baya büyükler de en sonlar bi kız bi erkek ikiz oldu ömer elif :) onlar bile ilkokul 4 e gidiyorlar yaşlandık sıkıntı yapma ikincide bende senin gibi çok sıkıntı yaşadım ama olunca oluyor yav sıkıntı yok :) Allah kerimdir. Ol der olur biter kim durabilir önünde. Sabır az sabır...

Geri