Adet olduktan sonra hamilelik olabilir mi ? Gebe miyim ?

kahkahakadını

Yeni Üye
Üye
Adet olduktan sonra hamilelik olabilir mi ? Gebe miyim ?
Arkadaslar benim hep üyeliğim düşüyor yeni hesap acmak zorunda kaldım yine
ben adetime on gün kala kasık agrısı ve m,ide bulantısıyla beta hcg yaptırmıstım 0.19 çıktı 2 gün sonra tekrar gittim 0.29 çıktı 8gün vardı ozaman daha sonra adet günümde idrar testi yaptım negatif cıktı 6 gün gecti idrar testi yaptım tekrar negatif cıktı su an adetim 9 gün gecti gebelik olma ihtimali varmı sizce ? hiç böyle basına gelen varr mı gec döllenme olabilirmi ??

Selamlar kahkaha kadını. Yaptırdığınız bhcg testinin sonucu nettir 8 gün kala yaptığınız test hamilelik yok diyor daha sonra da test yaptırmışsınız ve gebelik çıkmamış. Yani geç döllenme diye bişey yolmaz hamilelik ya vardır ya da yoktur. ikisinin arası, ya da daha sonradan hamilelik söz konusu asla olamaz hamile değilsiniz bilginiz olsun. Bu arada aramıza hoş geldiniz...

Selamlar kahkaha kadını. Yaptırdığınız bhcg testinin sonucu nettir 8 gün kala yaptığınız test hamilelik yok diyor daha sonra da test yaptırmışsınız ve gebelik çıkmamış. Yani geç döllenme diye bişey yolmaz hamilelik ya vardır ya da yoktur. ikisinin arası, ya da daha sonradan hamilelik söz konusu asla olamaz hamile değilsiniz bilginiz olsun. Bu arada aramıza hoş geldiniz...
teşekkür ederim sadminim ama 8 gün kala belli olmaz diye ben umutlanıstım hani idrara karısmamıstır belki beta hcg öyle düşünüyorum bütün belirtilerim var kasık agrım mide bulantım bel agrım beyaz akkıntım

Yükselir diye umut etmiştik aslında ama görünen o ki yükselmemiş. Yükselme durumu adet olana kadar geçerlidir. Adet olduktan sonra yükselme ihtimali sıfırdır zaten testte yapmışsınız üzgünüm bu ay hamile değilsiniz malesef :S

Geri