Adetim 15 gün gecikti bhcg yaptım sonuç negatif hamilemiyim ?

Yeldaabdullah

Yeni Üye
Üye
Adetim 15 gün gecikti bhcg yaptım sonuç negatif hamilemiyim ?
Merhabalar. Bugün tam 15 gün oldu adetimin gecikeli.gebelik testi yaptım hafif pembe çizgi cıktı. Fakat hastanede BT HCG yaptırdım sonuç negatif cıktı. Neye inanacağını şaşırdım başka hastaneye gitmelimiyim bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

Selamlar Yelda Abdullah. İnancınızı yitirmeyin :) Şimdi yaptığınız gebelik testindeki ilk 5 dakikada olan sonuç geçerlidir. muhtemelen bu testten sonra beklediniz ve ister istemez bu testte kaymalar ve ikinci çizgi silik gibi çıkmıştır. Buna güvenmeyeceksin. Yaptığın beta hcg testi negatif çıktığına göre hamilelik KESİNLİKLE YOK bilgin olsun. Doktora vs başka hastaneye kesinlikle gitme zaman kaybı yaşama :) Sevgiler.

Merhabalar. Bugün tam 15 gün oldu adetimin gecikeli.gebelik testi yaptım hafif pembe çizgi cıktı. Fakat hastanede BT HCG yaptırdım sonuç negatif cıktı. Neye inanacağını şaşırdım başka hastaneye gitmelimiyim bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir takım koşullar gecikmeye neden olabilir.Evde yapılan gebelik testleri zaman zaman hatalı sonuç verebiliyor fakat kanda bakılan gebelik testlerinin yanılma payı yoktur. Uzun süreli gecikmeye sahipsiniz. Bugün bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

Benimde 15 gün gecikti 14. Gün kan testi yaptırdım negatif doktor kist enfeksiyon vs bişi olmadığını testi gelmemesi halinde tekrarlamamı söyledi geç döllenme olabilirmi böyle olup daha sonra hamile olduğunu öğrenen varmı

Geri