Adetime 7 Gün Var ve Belirtilerle İlgili Bilgi Almak İstiyorum Kızlar

Merhaba,

Beklenen adetinizde en az 3 günlük gecikme olursa kanda gebelik testi yapabilirsiniz. Erken yapılan gebelik testleri yanıltıcı sonuçlar verebilir..

Merhaba kızlar bende 3 yıldır spiral var ama bu 5 gündür sıddetlı baş agrısı karın agrısı uykusuzluk halsızlık arada bı bulantı var ama cozemedım obur hamılelıgımde boyle olmadı adetıme daha 9 gun var leke gordum doktora sordum ama kan testu yapıcaklar bılmıyorum gorenler dıyo mesela betın bezin atmıs dıye sızce nedır

Merhaba kızlar bende 3 yıldır spiral var ama bu 5 gündür sıddetlı baş agrısı karın agrısı uykusuzluk halsızlık arada bı bulantı var ama cozemedım obur hamılelıgımde boyle olmadı adetıme daha 9 gun var leke gordum doktora sordum ama kan testu yapıcaklar bılmıyorum gorenler dıyo mesela betın bezin atmıs dıye sızce nedır

Merhaba adete 9 gün kala gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Adete 1-2 gün kala yada adet gecikmesi durumunda test yaparak durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Lekelenme bir kaç koşuldan kaynaklanabilir. Diğer septomlarınız bir sağlık probleminden gelişebilir. Adetinize bir kaç gün kala gebelik testi yapın

Bende klomen kullandım 5 aylık evliyim çok güzel rahmin yumrtan çatlamış dedi doktorum idrarda ikinci çizgi silik çıktı ardaşımın gazına geldim kesin hamilesin dedi bizde bi heycan bastı bugün kan testi yaptım 0.1 çıktı yok yani yanlız 7 gün var adetime sonuç değişirmi

Geri