adette parca dusmesi yaşayanlar hamilemiyim acaba

sahinderya34

Yeni Üye
Üye
adette parca dusmesi yaşayanlar hamilemiyim acaba
Arkadaslar adetimden besgun once iliski yasadim icine bosalma olmadi ama bi damla gittinden supelendim adetim dortgun gecti ve bn adet oldum ikinci gunu kesildi tekrar geldi ama adet rengim kip kirmiri normal sekilde her adetimde oldugu gibi parca parcada dusuyo normal sekildede geliyo bugunle adetim ucgun oldu sizce hamilemiyimdir usdune gorme de bukadar kan olucagini veya parca dusucegini bilmiyorum

Yok güzelim yok böyle üstüne görme olmaz Yani dediğinize göre siz hamileydiniz yada öyle düşünüyorsunuz ve birlikte oldnuz parça şeklide düştü vs . Ben bunun olacağına inanmıyorum. Ha bence hamile de değilsindir. Yapacağın şey aslında çok basit gideceksin kandan gebelik tahlili vereceksin ve sonucu göreceksin ama bence parana bile yazık boşuna tahlil yapma psikolojik olarak bana etki ediyor hamile olduğumudüşünmeden alamıyorum kendimi diyorsand agit yap.

Üstüne görme durumu çok ama çok nadir rastlanılan bir durumdur. Dolayısı ile sizin yaşadığınız mens durumu. Hamile olduğunuzu bizde düşünmüyoruz. Tabiki tahlil yaparak ta sonuç alabilirsiniz. Misafirimizin yazdığı gibi lütfen siz bi beta hcg testi yaptırın.

Sevgiler.

Yoo dusunmuyorum adet oldum rahatladim bn ucgundur adet goruyorum kan rengi kirmizi pedimi dolduruyo sonra hem normal hem parca ceklinde geliyo bu benim her adetimde boledir bnim bildigim usdude gorme tek leke olur dogrumu

Adet döneminde hemen hemen her bayandan parça düşer. Böyle olur olmaz herşeyi hamileliğe bağlamayın ya . Valla bu kadar problem yapıyorsanız gidip test alıp yapın yada doktora gidin. Üstüne görme konusuyla ilgili bu sitede bir sürü yazı var aç oku birini .Üstüne görme nedir, üstüne görme nasıl olur falan filan.

Geri