Adetten 7 gün önce sarı beyaz akıntı yaşayanlar

esra12345_

Üye
Üye
Adetten 7 gün önce sarı beyaz akıntı yaşayanlar

Adetten 7 gün önce sarı beyaz akıntı yaşayanlar​

Kızlar herkese selamlar benim sizlere bir sorum olacaktı yardımcı olur sanız sevinirim kızlar. Adetime 7 gün var sildikçe gelen hafif renkli tam koyu sari da değil bazen beyaz kremsi bi akintim var bazen silince onlarin hic biri gelmiyo boyle hafif bi islaklik oluyo suan normal mi bana yardımcı olabilir misiniz teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım sorunun asıl kaynağı hamile olup olmadığınla ilgili mi ? Tam olarak onu söylemeni istiyorum. Onun haricinde biz kadınlarda akıntı sarı hafif kahverengi şeffaf akıntılar olabilir ama buna bakarak şu sıkıntı vardır diyemeyiz. İltihap olabilir idrar yolu enfeksiyonları olabilir hiç bir şey de olmayabilir bunlar normal durumlar hayatım. Sen hamilelik ile ilgili sormuyorsun değil mi ?

Selamlar hayatım sorunun asıl kaynağı hamile olup olmadığınla ilgili mi ? Tam olarak onu söylemeni istiyorum. Onun haricinde biz kadınlarda akıntı sarı hafif kahverengi şeffaf akıntılar olabilir ama buna bakarak şu sıkıntı vardır diyemeyiz. İltihap olabilir idrar yolu enfeksiyonları olabilir hiç bir şey de olmayabilir bunlar normal durumlar hayatım. Sen hamilelik ile ilgili sormuyorsun değil mi ?
ya şöyle ben 31 ocakta adet oldum kisa surdu normalden ilk 3 gun normal adet kanamam gibiydi sonra azaldi. bitiminin hemen ardindan akintim basladi cok az. sonra 11 subatta sanirim yumurtladim cunku o gun akinti artik iyice iki parmak arasinda uzayan kivama gelmisti. ondan sonrasinda akintim gittikce azaldi hic camasira gelen bi sey yok silince cok hafif islaklik gibi peceteye falan geliyo sadece. bazen beyazimsi gibi de oluyo ama sadece sildikce. bugun itibariyle reglime 6 gun var boyle arada islaklik, beyaz-sari sildikce gelen akinti normal midir ben bunu merak etmistim

yani akintinin kivami yapiskan gibi orda duruyo gibi boyle streslenince arttigini dusunuyorum bu dogru mu acaba stres arttirir mi akintiyi

yani akintinin kivami yapiskan gibi orda duruyo gibi boyle streslenince arttigini dusunuyorum bu dogru mu acaba stres arttirir mi akintiyi
Adetine 7 gün varsa bu adet öncesi akıntı da olabilir bazen yumurtlama zamanları da böyle akıntı artabiliyor stres adeti geciktirir akıntıya sebep olacağını sanmıyorum

Geri