Affinage Eraser Saçtan Boya Silici

T

TİTAN

Forum Okuru
saç boyası silici

Saçlarınızı yılın en moda saç rengi ile boyadınız ancak sonradan size hiç gitmediğini düşündünüz diyelim melekler. Normalde böyle bir durumda ya gidip tekrar üstüne boyatmayı denersiniz ya da o saçlarla diğer boyama zamanına kadar yaşamak zorunda kalırsınız. Şimdi size bahsedeceğim ürün sayesinde saçınızda ki boyadan hemen kurtulabileceksiniz. İşte karşınızda saç boyası silici ürün, Affinage Eraser Saçtan Boya Silici.... :)

sac_boyasi_silici-39.jpg

Size yarının görünümünü bugünden sağlayan DATEM teknolojisi ile üretilmiş önemli ürünlerden biridir. Saçtaki boyayı çıkarmada bir devrim yarattı. Sizin zananınızı imajınızı ve en önemlisi saçınızı koruyarak bir sonraki boyamaya hazırlar. Düşük PH seviyesi nedeniyle saçınıza bakım yapar. Tek ve süper çıkarma sistemi ile istenmeyen veya yanlış uygulanan boyayı anında kolay ve emin bir şekilde saçtan arındırırken saçın doğal yapısına zarar vermez.
• Saçtan kalıcı boyayı siler
• D.A.T.E.M Teknolojisi ile üretilmiştir.
• 3x100gr 3 losyondan oluşur.
• Bir açıcı değildir. Bu yüzden doğal saç rengine etki etmez.kortex de yer alan yapay pigmentleri sıkarak küçültür.durulama sırasında serbest bırakır.
• Gerektiğinde üst üste 3 uygulama yapılabilir.
• Yarı kalıcı boyaları ve Kınayı silmez.

Ürünü kozmetik malzemesi satan mağazalarda 50 TL civarında satın alabilirsiniz :)

saçlarımda kat kat boyalar var bu ürünü kullansam doğal haline mi döner acaba bilginiz var mı?

Ürünün tanıtım bilgilerinden anladığımız kadarıyla siler, net bir cevap almak için kozzmetik mağazalarından yardım alabilirsiniz..

Acaba uzun süre önce uygulanmış olan siyah boyayı da siler mi? Eğer silerse, saçı siyah olupta, kızıl ya da başka renk yapmak isteyenlerin gözü aydın diyorum :)

Geri