Afro tarak ne için kullanılır kullananlar var mı?

• Konbuyu başlatan Eycanbb
  • Başlangıç tarihi
E

Eycanbb

Forum Okuru
Afro tarak ne için kullanılır kullananlar var mı?

Afro tarak ne işe yarar melek kadınlar kulübü afro tarak ne için kullanılır forum'da.​

Kızlar ya benim saçlarım çok fena ne yıkanıyor ne taraniyor. Benim saçlarım bu Afrikalıların saçlarından daha beter. Soyumda var bir karışıklık galiba diye düşünüyorum. Acaba bu afro taraklar benim işime yarar mı? Çünkü bu saçları tarayacak tarağı henüz bulamadım. Afro tarak ne işe yarar? Çok aşırı kıvırcık saçlar için mi üretilmiş bu taraklar? Sabah ayrı akşam ayrı kestirmek istiyorum ama biliyorum ki kestirsem daha berbat olacak. En azından şu an görebileceğim kadar uzunlukta eğer çok kısa kesersem hiç zaptedemem.

images (5).jpeg

Merhabalar
Saçların kıvırcık olması ayrı sorun dümdüz olması çok ayrı sorun. Ama Allah kolaylık versin nasıl bir saç tipiniz olduğunu kavradım. Bence bu afro taraklar sizin isinizi kolaylaştırabilir diye düşünüyorum. Afro tarak ne işe yarar? İşte tam da kıvırcık zor taranan çabuk karışan saçların taranmasını kolaylaştıran taraktır. Afro tarak birbirine paralel kalın dişlere sahiptir aynı zamanda yan yana aralıklı dişlere de sahip olabilir. Kıvırcık saça sahipseniz gerçekten yıkaması da taraması da zordur. Kıvırcık saçlar yıkaması kolay olsun diye özel şampuan tercih edebilirsiniz.

"Afro tarak ne işe yarar?"​

Afro tarak nedir yukarıda ne olduğu hakkında bilgi verdik. Peki afro tarak ne işe yarar? Afro taraklar kalın ayrık dişlere sahip. Bu çabuk karışan çok kıvırcık saçları kolayca açar ve acı duyurmadan birbirinden ayırır. Saçlarınıza maşa yaptıktan sonra şekli bozulmadan tellere ayrılması için ve yardımcı olmaktadır. Trendyol da bulabilirsiniz aslında zorluk çekiyorsunuz denemekte fayda var.

Kıvırcık saçlara sahip olan arkadaşlar özellikle aşağıdaki linki inceleyerek kıvırcık saçların bakımı nasıl yapılır inceleyebilirler. "Kıvırcık saçların bakımı nasıl olmalı" yazımız aşağıdaki linkte.

Geri