Ağaçtan muhteşem objelerle ahşap tasarımı

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Ağaçtan muhteşem objelerle ahşap tasarımı
Modern dizayn dekore edilmiş mekanlar , günümüzde hayli popüler . Dekorasyonda modern çizgilerin hakim olması çoğu insanın ruhunu gözünü yorabiliyor. Ben şahsen rustik ev dekorasyonunu daha çok benimsiyorum. Çünkü bu tarz mimari ve dekorasyon da sıcaklık ve huzur söz konusu. Günümüzde modern mimari ön planda olsada otantik görünümlü, ahşap ev dekorasyonu da dikkat çekiyor.

Ahşap ev dekorasyon fikirleri, yaşam alanlarında rahat bir kır evi hissetmek isteyenler için mükemmeldir. Ahşap ev dekorasyonu tasarlamakta hayli kolaydır. Doğada yer alan ağaçlardan yararlanabilir , mekanınıza küçük dokunuşlarla farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Ahşap, modern iç tasarıma sıcaklık katar ve renk kontrastlarını yumuşatır. Ahşap dekor, rustik tarzda benzersiz odalar veya klasik tarzda iç dekorasyon yaratmak için mükemmeldir . Ahşap çok yönlü ve güzel bir dekorasyon unsurudur.

Tasarımda kullanılan ağaçlar ilham verici. Muhteşem ağaç dallarından eşsiz tasarımlar gerçekten göz kamaştırıcı. Ahşap benzersiz ve şık olan daha sağlıklı bir ev iç mekanı yaratmak için doğal bir his veya rustik bir görünüm eklemek için modern iç tasarımda kullanılabilir. Ahşabın benzersiz dokusunu göstermenin en iyi yolu hafif nötr renklerde bir arka plan yaratmak veya iç dekorasyon için tek renkli renk düzenleri kullanmaktır. Ahşap aksan, modern ev iç mekanlarını daha ilginç, yumuşak ve organik hissettiriyor.

Sevgili okurlarımız , geçenlerde bir mekan da ağaçtan tasarlanan çok otantik objeler gördüm. Bu objelerin görsellerini sizlerle paylaşıcam. Hepsi bir diğerinden şık ve kullanışlı. Rustik bir görünüm için hayaliniz ne olursa olsun, bu koleksiyonda işinize yarıyacak bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

20170928_230625.jpg

Muhteşem ve otantik bir sehpa örneği... Dut ağacından yapılmış .

20170928_230634.jpg

Dut ağacından yapılan sehpanın üst görünümü

20170928_230644.jpg

Duvar dekorasyonu için doğal bir tasarım. Hiç müdahale yok .

20170928_230653.jpg

Sandal ağacın dan tasarlanmış hayli şık bir aydınlatma . Aydınlatmanın zemini çam .

20170928_231425.jpg

20170928_230755.jpg

Deli zeytin ağacından tasarlanan muhteşem bir lambader . Ofis ve yatak odası dekorasyunun da kullanılabilir. Salon dekorasyonunda da tercih edebilirsiniz.

20170928_230801.jpg

20170928_230918.jpg

Buda taşlarla süslenmiş sandal ağacın dan hoş bir lambader. Zeminde yine çam ağacı kullanılmış.

20170928_231205.jpg

Evet sevgili takipçilerimiz sizlerle çok şık ahşap tasarımlarımızı paylaştık. Mekanınıza farklı bir tasarım yapmak istiyorsanız bu tarz objeler kullanarak göz alıcı bir alan yaratabilirsiniz.

Vayy be gerçekten çok otantik tasarımlar. Doğayı evinde yaşamak isteyenler için şık aksesuarlar . Lambedere bayıldım . Sehpaya söyleyecek söz bulamıyorum . Heybetli görünen lambader bence deri koltuklarla muhteşem uyum sağlar. Led aydınlatmada iyi fikir olmuş diyecek söz yok vallahi paylaşım için teşekkürler .

Geri