Ağda öncesi lokal anestezi spreyi etkili mi?

S

Sunnshinee

Forum Okuru
Ağda öncesi lokal anestezi spreyi etkili mi?

Ağda öncesi lokal anestezi spreyi melek kadınlar kulübü lokal anestezi ağda öncesi forumda.​

Arkadaşlar ağda yaparken çok canım acıyor galiba acı eşiğim çok düşük acı çekiyorum jilete falan da kendime alıştırmak istemiyorum tüy dökücü kremden de çok bir fayda elde edemiyorum açıkçası en güzeli ağda şuan lazere verecek de param yok açıkçası. Size aslında sorum şu ağda öncesi lokal anestezi spreyi diye bir şey varmış bu acaba ne kadar etkili acıyı azaltıyor mu bilginiz var mı?

images (17).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi öyle çok tüylü bir bayan değilim hiç kullanmadım. :) deneyenlerden bilgi ve yorum almak isterim. Ama işe yarıyordur heralde. En etkili yöntem Ya Allah Bismillah :D:D Hızlı olacaksın arı gibi çekeceksin.

Merhabalar
Ağda yapmak kimimiz için acı verici olabilir ağda yaparken acımaması için ne yapmalıyız gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Ağda yapmadan önce aslında doğal yöntemler var ağda yapacağınız yere yapmadan önce pudra serperek sonrasında ağdayı uygulayabilirsiniz bu acıyı azaltan yöntemlerden biridir. Bir de ağda öncesi lokal anestezi spreyleri vardır bunlar da bölgeye ağda yapmadan önce sıkıldığında o bölgeyi uyuşturacaktır acıyı azaltacaktır. Bu spreyler uygulamadan önce 15 30 dakika öncesinde kullanılması yeterlidir. Tabii ki burada alacağınız ürün çok önemli bazı ürünlere yapılan yorumlar hiçbir işe yaramadığı yönünde fakat bazı ürünlerde gerçekten işe yaradığı yönündedir onun için bence bu konuyu öncelikle doktorunuza bir danışarak sormanız da fayda var. Bu spreyler yıkanmış ve kuru cilde sıkılmalıdır ağda yapılacak bölge kuru olmalıdır ve bu spreyi sıktıktan sonra 30 dakika kadar sonra ağda işlemini yapabilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden kurtulma yolları olarak aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim "tüylerden kurtulma yolları" konumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri