Ağda tüyleri azaltır mı kullananlar yorum yapabilir mi?

• Konbuyu başlatan Biriciktanem
  • Başlangıç tarihi
B

Biriciktanem

Forum Okuru
Ağda tüyleri azaltır mı kullananlar yorum yapabilir mi?

Ağda tüyleri azaltır mı melek kadınlar kulübü hangi ağda tüyleri azaltır forumda.​

Kızlar şimdiye kadar hiç tüylerim ağda yapmadım hep tüy dökücü krem ile alıyorum tüyleri mi biraz da acı duymak istemiyorum onun için ağda hiç kullanmadım şimdiye kadar. Ağda yapan arkadaşlara sormak istiyorum ağda tüyleri azaltır mı? Çünkü ben tüy dökücü krem kullandığım için sürekli para vermek zorunda kalıyorum çabuk bitiyor ve hemen kıllar çıkıyor. Aslında tatilde ya da seyahatte iken kolay kullanımı var tüy dökücü kremin ama çok çabuk çıkardığı için hoş görüntü olmuyor. Bana uzun süre dayanabilecek bir yöntem lazım o da aday ise eğer denemek istiyorum.

images (3).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Çok eskiden beri kullanılan ağda kadınların tüy azaltmada kullandıkları en eski yöntem. Ağda yapmak biraz can acitabilir ama jilet kullanmadan ağdaya alışır iseniz ağda zamanla acı vermeyecektir. Şöyle bir tavsiye vermek istiyorum ki kesinlikle jilet kullanmayin burada hem cildinizi karartıyor hem de çok çabuk kıl çıkarıyor ve en büyük dezavantajı da kıllar erkek sakalları gibi çıkabiliyor :)

"Ağda tuyleri azaltır mı?"​

Ağda tuyleri tamamen bitirmez yok etmez ama azaltır elbette. Tüy azaltıcı kremler dediğiniz gibi seyahat ve acil durumlarda kurtarıcı ama ertesi gün olmasa da sonraki güne mutlaka çıkıyor çirkin bir görüntü oluşturur. Yalnız şu da var eğer jilet kullandiniz ve tüy köklerini güçlendirdiniz ise ağda yaparken canınız daha çok yanacaktır. Aslında yaptırabilirseniz lazer epilasyon yaptırın hem daha kesin hem de artık tamamen kıllardan kurtulmus oluyorsunuz. Ağda kullanmak da zamanla kıl köklerini zayıflatır ve hem cılızlaştırır hem de zamanla azalır.

Tüy azaltma yöntemi olan ağda yapmak konusunda nasıl yapılır bilgi almak için aşağıdaki linki tıklayınız. "Ağda nedir nasıl yapılır"

Geri