Akrep Burcu 2010 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
akrep burcu tarot akrep burcu 2010 2010 yorumu erkeği
meleklermekani100-7548.jpg

Sevgili Akrep Burcu Meleği sizin adınızı “Merhamet Meleği” koydum. 2010’da elbette ki gösterdiğiniz tavizlerin misli misli karşılığınızı göreceğinizi hissediyorum.
tarot28-7764.jpg

2010’da güzel olaylar sevinçli haberler var. Özellikle iş yapan meleklerimizi parasal anlamda ağır ilerlemek i sıkıyor. Aceleci olmayın, birden bir gelişme beklemeyin. Bu anlamda gelişmeler ağır ama sağlam olacağa benziyor.

İlişki yaşayan sevgili akrep burcu melekleri her şey yolunda giderken olağan üstü durumların oluşması keyfinizi kaçırsa da 4 vakit içinde bunları unutturacak güzel gelişmeler sizi çok mutlu edecek.

Karşımızdaki erkeğin özellikle işleri açısından bazı sorunlarının olması ve bunlarında sizinle paylaşılması da olasıdır.

Bekar melekler ise mutlaka kendilerine şans versinler. Çabuk gelişmelerle birden kendilerini evliliğin eşiğinde bulabilirler.

Parasal harcamalarınızda ekstra giderler sizi sıkıntıya sokacaktır.

2009 yaşanan olaylardan ders alınmasını öneren kartımız, 2010 da şansın sizden yana olacağını da belirtiyor. Öyle ki bazı köklü değişimler size bulunmaz fırsatlar yaratacak.

Kariyer: Merhametinizi sınırlayın. Özellikle iş çevresinden bulunan hemcinsleriniz bunu kötü anlamda kullanmaya kalkabilir. İşiniz şuan için yoksa yeni iş kapıları açılacak. Beklentilerinizin olmaması keyfinizi kaçırabilir.

Sağlık: Özellikle eklem yerlerinize dikkat edilmesini öneriyor kartlar. Ani şuan görünmeyen gizli rahatsızlıklarınızda çıkabilir. Özellikle yeme alışkanlığınızı lütfen düzeltin.

Aile: Eviniz, yuvanız sizin huzur bulduğunuz yer. Çocuk yada diğer hane bireylerine düşkünlüğünüz ise tartışılmaz. 2010 size olgunluk katacak. Daha anlayışlı, daha sabırlı olmayı öğreneceksiniz.

Sevgili Akrep melekleri yapılan iyiliği de bilir, kötülüğü de . Onun şüpheciliği kötüdür. Öyle ki kendini yiyip bitirir. Dostları önemlidir. Arkadaşları arasında yeri ayrıdır. Kıskançlığı onu bazen bozar. Hiç olmayacak şeyler düşünür.

Dürüstseniz akrep meleğinin yanında yeriniz hazırdır. Asla yalandan hoşlanmayan bu meleğimiz bu özelliği sayesinde çok sevilir. Nazara gelir. Hissel güçleri ve önsezilerine diyecek bir sözüm yok.

Onu dışarıdan ilk bakışta sert görebilirsiniz. Aslına öyle duygu yüklü bir yüreğe sahiptir ki. Her konuda arkadaşlığına ihtiyaç duyarsınız.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.

meleklermekanı.com
Tarot Danışmanı

handanca

ay handanca çok iyi geldi bana bunları okumak bacım Allah gönlüne versin emğine yüreğine ellerine beynine sağlık bacımmmm :ar4fd::kiss:

abla bleki sorum garip olabilir ama bu yorum sadece burdaki bayan melekler icinmi ben genel akrepler olarak baktımda :D erkek kadın karısık olarak x))

Geri