Akrep burcu ile uyumlu burçlar hangileri hangi burçlarla anlaşırlar?

• Konbuyu başlatan Akrepkadiniii
  • Başlangıç tarihi
A

Akrepkadiniii

Forum Okuru
Akrep burcu ile uyumlu burçlar hangileri hangi burçlarla anlaşırlar?

Akrep burcu uyumlu burçlar melek kadınlar kulübü akrep burcu uyumlu olduğu burçlar forum'da.​

Akrep burcu olarak burcumun özelliklerini pek bilmem ilk kez tanıştığım bir erkek bana burcumu ve özellikleri mi sordu ben de hiç anlamam ve bir erkeğin de burçla ilgilendiğini ilk defa gördüm gayet şaşırdım. Akrep burcu uyumlu burçlar hangileri akrep burçları hangi burçlarla anlaşır tanıştığım kişinin burcu da boğa ile acaba akrep anlaşabilir mi bunun cevabını yazarsanız çok sevinirim. Ben burçlarda anlamıyorum ama özelliklerim de şu dikkat çekici şeyleri söyleyebilirim bir konuda çok hırslıyımdır yani istediğin bir şey olursa onu elde edene kadar uğraşırım mücadele ederim. Bu akrep burcunun özelliği mi bilemiyorum ama ben böyleyim. Aynı zamanda ben karşı tarafa karşı dürüst ve hoşgörülü davranırım karşı tarafın da aynı şekilde bana o şekilde davranmasını isterim.

images (3).jpeg

Merhabalar
Benim tanıdığım tüm akrep burçları biraz gizemli ve kendini çok belli etmeyen bir boştur ve özellikle cinsel yönden cinsel heyecana karşı diyelim fazla duyarlı bir burç oluyor akrep burçları. Dediğiniz gibi akrep burçları çok duyarlıdır alçak gönüllüdür samimiyet ve dürüstlükten hoşlanırlar sizinde dediğiniz gibi hoşgörü ve samimiyet onların ilk kuralıdır temiz kalpli derler ama aynı zamanda karanlıkta bir tarafları vardır. Mesela ben akrep burçlarını özellikle bakışlarından tanırım göğüs kısmı bakışları çok anlamlı derin ve keskindir.

"Akrep burcu uyumlu burçlar hangileridir"​

• Akrep burcu ile boğa son derece çekici ve kazançlı bir birliktelik yaşayabilir
  • Akrep burcu ile akrep burcunun birlikteliği heyecan verici fantezi dolu ve macera dolu olacaktır
  • Akrep ve başak burcu birlikteliği başarılı ve geleceği olan bir birliktelik olur
  • Akrep ve koç birlikteliği ihtiraslı biraz çekişmeli ama uzun süreli birliktelik olabilir
  • Akrep burcu ve yengeç son derece uyumlu birbirlerine destek ve ileriye dönük bir ilişki olabilir
Gördüğünüz gibi yukarıdaki burçlarla akrep burcu oldukça iyi bir şekilde anlaşabilir ilerisi de oldukça iyi olabilir Tabii ilişki kurarken her zaman burçlara bağlı kalmamak gerekir insanın biraz da karakteri yetiştirilme tarzı da buna etki etmektedir. Dilerseniz aşağıdaki linkten "hangi burçlarla uyumlusunuz" konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Geri