Akşamları sadece salata yemekle kilo verebilir miyim?

• Konbuyu başlatan Elbistanlimm
  • Başlangıç tarihi
E

Elbistanlimm

Forum Okuru
Akşamları sadece salata yemekle kilo verebilir miyim?

Akşamları sadece salata yemek zayıflatır mı melek kadınlar kulübü akşamları sadece salata yemek forumda.​

Merhaba bu aralar zayıflamaya karar verdim. Artık irademe sahip olacağım valla kıyafetlerin içine giremiyorum yaa. Akşamları sadece salata yiyerek zayıflamanabilir mi? Akşamları yemek hariç yemek yerine sadece salata yesem ve sonra hiç bir şey yemesem çünkü ben kendimi biliyorum akşam fazla kaciriyorum. Bunu bu şekilde engelleyebilir miyim?

Merhabalar
Bugün bir arkadaş daha böyle benzer bir soru sormuştu bugünü salata günü ilan edelim :) Tabii ki tek başına salata yiyerek kilo vermek mümkün değil hatta o cevabımda da dediğim gibi salata tek başına yenildiği zaman protein ya da ihtiyacınız olan vitamin mineralleri tek başına karsilamaz. Haliyle yumurtanizi etinizi gerekirse biraz da olsa karbonhidrat belki almanız gerekiyor. Kaslarınız eriyerek daha kötü bir hale gelebilirsiniz. Ama sizin sorunuza göre şunu da söyleyebilirim ki salatayi yemeklerin yanında tercih etmek kesinlikle doğru olan bir adım. Salata hem tok tutar hem de diğer yemeklerden fazla yemenizi de engeller. Tabii bunun yanında mutlaka egzersiz ve spor da şart dostlar.

Bugün ki arkadaş da buna benzer soru sormuştu demiştim işte cevabımız ve arkadaşın sorusu. "Sadece salata yiyerek zayıflanır mı" hemen aşağıdaki linkte.

Hayatım sadece salata yiyeceğine gene salata ye ama iki tane tavuk incik haşla ne bileyim tavuğa yarım çay bardağı su koy kapat kapağı güzelce suyunu çekince kendi yağı ile olsun öyle ye. Kesin kilo verirsin ama bunu güne yayman lazım sabah akşam ekmeğe vur sonra akşam sadece salata ile olmaz bu işler :)

Geri