aldatıldım ama inanmak istemiyorum...

düzelecek sen ilgilen ama yerinide agırlıgınıda koru koruki pişmanlık duysun senin kıymetini anlasın öle şeyler düşünme eger yemin ediyorsa günahı onundur güven olmalı olmazsa bir ilişki yürümez bende hastalık olmuştu eşimin tlf kurcalamak ama ben kurcalamadan da cıka biliyor hafıza kartını pc taktı eşim anlamıyor fotoları pc at dedi atarken kızın fotosunu gördüm daha dün dayak yemiştim ama öfkeli degildim bende gelince fotoyu büyüttüm masa üstüne öle bıraktım gelir gelmez oturmuştu pcden fotoyu silmişti baktım ona gözlerim doldu ama hiç bişi demedim kendisi geldi beni ilgilendirmez dedim acıklama yaptı yemin etti allah yukarda kimsem yoksa o var hakkızlıga gelmez kuluna hakksızlık yapılırsa hızır gibi yetişir :kiss: üzülme emi herşey yoluna girecek düzelecek yeterki sen eşini kendine cek ilgilen bırakma gözü dışarda kalsın ilgini göster ama agırlıgınıda koru :)

canım benim yaa.. gerçekten çok sevindimm bak yapmadım diyo işte... :)
senden af diliyo....
bence ona bu şansı vermelisin....
üzülme bak hiç ayrılmıycaz demiş işte....
bence sen boşu boşuna kuruntu yaptın..
belkide orji nin dediği gibi yanlış yola giderken sen onu dönderdin....

gerçekten çok sevindim senin için...
seni çok seviyo eşinn unutma sakın........!

Canım yapmadım demiş yemin etmiş özür dilemiş sevdiğini söylemiş ne güzel...
Eğer yaptıysa bile pişman olmuştur bu sözlerden pişmanlıktan başka bişey çıkmaz :)
Kendini daha fazla üzme canım her şey yoluna giricek merak etme :kiss:

orji senn içinde çok üzüldüm rab bizim gibi olanlara yardım etsin inşallah o nekadar inkar etse yemin etsede inanmıyorm işte inanamıyorm işte çok kolay yalan söyleyebiliyo çünkü o daha çok küçük aynı yaştayız yani 22 yaşında benm arkadaş çevremi yok etti ama onun var ve hepsi yaşıtları ve deli çağlarında serseri tipler onlara uyarak bunu kolayca yapar çünkü arkadaşları evli değil görüşmesini istemiyorm görüşüyo dinlemiyo beni arkadaşlarıda onu yoldan çıkarıyo biliyorm onlarıda eşim gibi allaha havale ediyorm ben şimdi mutsuzum yüzüm hiç gülmedi kendimi bildim bileli ama elbetteki bigün kader banada gülecek herkese karşı galip geleceğim .ama hiç affetmicem.mesela şimdi eşimle aram az çok iyi.hastahene yakın diye anneme yolluyo ben orda kalmak istemiyorm ama her sabah hastahaneye gitmm gerek ordan yakın oluyo diye beni oraya yolluyo yine yolladı başından mı atıyosun diyorm git diyosan tamemen giderim diyorm saçmalama diyo benden şüphelenme diyo ama ianamıyorm işte o benm içimde kaldı sanki hep bana ihanet ediyo şimdi orda tek ve benm aklımda hep başkasıylaymış gibi bişeler var o yüzden hep huzursuzm

Sen rahat ol,once iyilesmene bak.Niye kendini bunlarla uzuyorsun ve niye hastaliginin seyrini olmusuz etkiliyorsun,daha hayatinin baharindasin Allah gostemesin ama ayriliklar bile hayatin sonu degil.Su andaki tek konun iyilesmek olmali hastaliginin farkindasin ve bunu yenmeyi dusunmelisin.Sen kendin ile ilgilenmezsen kim ilgilenecek seninle?

sen içini ferah tut arkadaşlım inşallah düzelecek aranız rab hepimizin yanındadır biz hepimiz bir sınamadayız unutma şuan bende eşim beni memelekete gönderecek ve geri getirmeyi düşünmüyor ben onun ailesin yanında o ise istbulda kalacak :18: ben gitmek istemiyom ama mecburum gitmek zorundayım allah hakkımızda hayırlısını eylesin :kiss:

Geri