Etiketler:
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

aldatma

Konu, 'A-B' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder. Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    :S:SS::S kötü yaa

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyla alakası yok am kuşlar çok tatlıymış

aldatma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatma işaretleri

Aldatma işaretleri

The Script: The 100% Absolutely Predictable Things Men Do When They Cheat� adlı kitabın yazarları Elizabeth Landers ve Vicky Mainzer erkeklerin sevgililerini/eşlerini aldatacaklarını haber veren bazı önemli işaretler olduğu konusunda hanımları uyarıyor. Landers ile Mainzer�in yüzlerce çift üzerinde yaptığı araştırmada ortaya tek bir sonuç çıkıyor: Aldatan bütün erkekler aldatma sürecinde aynı...
  2. aldatma aldanma........

aldatma aldanma........

kendini aldatır diye. Bu söz herhalde gerilerde kaldı. Günümüzde ise bunun yerini "aldatacaksın ama yakalanmayacaksın", "erkeksen tabi yapacaksın, kadınsan asılacaksın" gibi sözler kullanılır oldu. Bir de bazıları için ölçü farkı var kimine göre aldatma eşinden başka biriyle beraber yaşama, kimine göre ise eşinden yada sevgilinden başka birisine duyulan beğeni hoşlanma....
  3. Aldatan erkeklerin sonu nasıl oluyor anlatabilir misiniz ?

Aldatan erkeklerin sonu nasıl oluyor anlatabilir misiniz ?

Çevrenizde hiç eşini aldatan bir erkeği biliyor musunuz. Bunların sonu nasıl oluyor nasıl cezalandırılıyor Allah onlara nasıl bir ceza veriyor şahit olduğunuz şeyleri lütfen buradan bana yazabilir misiniz merak ediyorum ?
  4. aLDaTMa !!!

aLDaTMa !!!

Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz??? Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus: Isveçli : Neyimi begenmedigini sorarim. Rus : Evi terk ederim. Fransiz : Sesimi çikarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim. Italyan : Kadini vururum....
  5. ALdatmanın sonu

ALdatmanın sonu

aldatma karikatürleri kömik karikatürler aldatma :piha: MeLekLerim ben şaşırdım vaLLa sizce iyimi yapmış ...._:laugh:

Sayfayı Paylaş