aldatma

aldatma
Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder. Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar.

Amerikalı Kadınlardan Muhteşem Buluş Bu Yüzükler Aldatmaya Son!!!! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Erkekler ne ister erkekler neden aldatır ? Erkekler ne ister erkekler neden aldatır ?
Aldatma konusu hakkın da bir çok yazı okudum ,fakat daha hiç bir şahsın neden aldattığına dair bir sonuca varamadım. İnsan neden aldatır , yada aldatmanın nedeni varmıdır ? Bana göre insan nedenli veya nedensiz aldatabiliyor.. En...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 8
Dedektif,Boşanma Dedektif,Boşanma
özel dedektiklik hakkında sizler ile bir deneyimimi paylaşmak istiyorum; sevgilim ile 2 yıllık bir birlikteliğimiz vardı çoğu zaman kavga edip ayrılsakda önümüzdeki yıl için evlilik planları yapıyorduk birlikte yaşıyoduk bu yaz iş için şehir...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 0
Boşanma,Dedektif Boşanma,Dedektif
özel dedektiklik hakkında sizler ile bir deneyimimi paylaşmak istiyorum; sevgilim ile 2 yıllık bir birlikteliğimiz vardı çoğu zaman kavga edip ayrılsakda önümüzdeki yıl için evlilik planları yapıyorduk birlikte yaşıyoduk bu yaz iş için şehir...
Kadınca 0
Aldatılmak ile  aldatmak arasındaki farkı Aldatılmak ile aldatmak arasındaki farkı
Merhaba kızlar sizce aldatmak ile aldatmak arasındaki fark ne aldatılınca bi koli mendillle ağlarız peki ya biiz aldatınca erkeklerin tepkisi nası olur...
Meleklermekanı Yarışmaları 0
Amerikalı Kadınlardan Muhteşem Buluş Bu Yüzükler Aldatmaya Son!!!! Amerikalı Kadınlardan Muhteşem Buluş Bu Yüzükler Aldatmaya Son!!!!
Aldatmaya Son Veren Yüzük Aldatmayı Engellemek İçin Yüzük Böyle birşeyi bulsa bulsa ya Japonlar bulurdu ya da Amerikalılar işte Amerikalı kadınların...
Kadın Haberleri 0