allah rizasi icin duama bir amin ...

tsk ederim meleklerim..allah sizlerdende razi olsun insallah...rabbim el acan herkesin elini dolu cevirsin insallah...
cok saolun...insallah insallah

güzel duan için Amin Amin Amin
Allah dualarini kabul etsin insallah esini de yanlislardan korusun, evinizdeki huzur bozulmasin.

insallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh meleklerim insallah bi aminde gene benden amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn sizin ii dilekleriniz icin...allah hepinizden hepimizden razi olsun..kalbimizdeki neyse onu nasip etsin insallah....

yarabbim mu mübarek cuma gününde sana al aciyorum...senden baska siginacak kimsem yok ..sesimi insallah duyarsin bi gün ve bana bu kadar aci cektiren bu vicdansiz kisileri bana muhtac birakirsin.,...senden hakkimda hayirli olan neyse onu istiyorum...sabir vermeni istiyorum....omuzlarima bu yükü yükleme yarabbim...beni ele güne rezil eyleme...

amin ablacım amin..Rabb'im kmseye kaldıramayacağı yükü vermesin,dert sahibi herkese dermanını da versin..amin..

amin amin amin rabbim hakkında herseyın hayırlısını nasip etsin duan kabul olsun

allah razi olsun meleklerim rabbim el acan herkesin duasini onlarinkinin yani sirada benimkini kabul etsin insallah....