allah rizasi icin duama bir amin ...

tsk ederim meleklerim..allah sizlerdende razi olsun insallah...rabbim el acan herkesin elini dolu cevirsin insallah...
cok saolun...insallah insallah

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

yarabbim yerin ve gögün yaraticisi ve tek sahibi sensin..sana siginir ve bitek sana inanirim..sen ol demeden hicbirsey olmaz,dal bile yerinden kipirdamaz..senki yoktan var edensin,bir cekirdege can verensin..süphesizki dualarimizi hakkiyla isitensin...halimize binlerce sükürler olsun...hayir ve ser ne gelirse senden gelir...bu güzel günde,bu mübarek aylarda sana actim elimi senden diliyorum dilegimi..senden baska siginacak kimsem yok..bütün varligimla sana yalvariyorum yarabbim..okunan bütün kur-an lar ,indirilen bütün hatimler,cekilen bütün tesbihler hürmeti icin,124 bin peygambler enbiyalar,evliyalar,müslamlar hürmeti icin..peygamberimiz hz muhammet mustafa (s.a) hürmeti icin..duy sesimi yarabbim..sana actigim elimi bosa cevirme...öncelikle senden hakkimda hayirlisini diliyorum...omuzlarima kaldiramayacagim yükler yükleme yarabbim...bilirimki sen sana emanet edilene sahip cikarsin..evliligim yuvam huzurum sana emanet bunun bozulmasina esimin bunu bir cahillikle yok etmesine izin verme..sen onun kalbine bir iyilk ver dogru yolu bulmasinda yardimci ol ...sana siginiyorum senden diliyorum..senden baska kimsem yok...seytanin serrinden,munafigin serrinden,zalimin zulmünden sana siginiyorum..sen beni ele güne rezil etme yarabbim..sen beni kimselere muhtac eyleme...kizimin yüzüne bak sen bizi koru...duami eksikleriyle kabul eyle yarabbim..sen büyüksün...
amin...

güzel duan için Amin Amin Amin
Allah dualarini kabul etsin insallah esini de yanlislardan korusun, evinizdeki huzur bozulmasin.:nazar:

insallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh meleklerim insallah bi aminde gene benden amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn sizin ii dilekleriniz icin...allah hepinizden hepimizden razi olsun..kalbimizdeki neyse onu nasip etsin insallah....

yarabbim mu mübarek cuma gününde sana al aciyorum...senden baska siginacak kimsem yok ..sesimi insallah duyarsin bi gün ve bana bu kadar aci cektiren bu vicdansiz kisileri bana muhtac birakirsin.,...senden hakkimda hayirli olan neyse onu istiyorum...sabir vermeni istiyorum....omuzlarima bu yükü yükleme yarabbim...beni ele güne rezil eyleme...

yarabbim mu mübarek cuma gününde sana al aciyorum...senden baska siginacak kimsem yok ..sesimi insallah duyarsin bi gün ve bana bu kadar aci cektiren bu vicdansiz kisileri bana muhtac birakirsin.,...senden hakkimda hayirli olan neyse onu istiyorum...sabir vermeni istiyorum....omuzlarima bu yükü yükleme yarabbim...beni ele güne rezil eyleme...

amin ablacım amin..Rabb'im kmseye kaldıramayacağı yükü vermesin,dert sahibi herkese dermanını da versin..amin..

allah razi olsun meleklerim rabbim el acan herkesin duasini onlarinkinin yani sirada benimkini kabul etsin insallah....

Geri