allah rizasi icin duama bir amin ...

AMİİİİNNNNNNNN.. Rabbim gönlünden geçen her ne ise ona kavuştursun..yuvanı kurtarsın huzur ve afiyet içinde eşinle kocanla çocuğunla güzl bir ömür nasip etsin..amiiinn..bana da hayırlı eliyüzü düzgün sağlıklı güzel bir evlat nasip etsin.. (amin)

AMİİİİNNNNNNNN.. Rabbim gönlünden geçen her ne ise ona kavuştursun..yuvanı kurtarsın huzur ve afiyet içinde eşinle kocanla çocuğunla güzl bir ömür nasip etsin..amiiinn..bana da hayırlı eliyüzü düzgün sağlıklı güzel bir evlat nasip etsin.. (amin)

allah razi olsun melegim....aminnnnnnnnnn insallah rabbim senin ve senin gibi bebek isteyen herkesin kucagini doldursun insallah..bu duyguyu her kadina yasatir insallah rabbim.....

Allahim senden baska siginacak senden baska dileyecek kimsem yok..ben birtek seni tanir birtek seni bilir birtek sana iman ederim...beni sana isyanlardan koru...beni yoktan var eden sensin..beni benden iyi sen tanirsin allahim..kalbimden gecenleri sana söylemek istediklerimi daha söylemeden sen bilirsin allahim...kimseyi darda koymazsin bilirim...benide bu dardan cikar allahim...senin lütfuna siginiyorum...öyle yücesinki herkesi afvina tabii tutarsin...yarabbim yarabbel alemin...elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah senden gelen herseye elhamdülillah...ne gelirse senden gelir allahim..mutla wardir her verdiginde bir hayir...sen sabir ver güc ver yarabbim...senin binbir adin hürmeti icin 99 esma-ül hüsna hürmeti icin peygamber efendimiz hz. muhammet mustafa (s.a.v) hürmeti icin allahim sana actigim ellerimi bos cevirme..bu yükü benim omuzlarima verme yarabbim...allahim senin merhametine siginiyorum ....bu mübarek ramazan ayi hürmeti icin allahim, bu ayda cekilen tesbihler okunan kur-an lar ve indirilen hatimler hürmeti icin duy sesimi allahim..hakkimda hayirlisi neyse bana onu nasip eyle beni bu sinavdan alnimin akiyla cikarmayi nasip eyle...yarabbim süphesizki sen sana emanet edilenlere sahip cikar ve korursun..evliligim yuvam huzurum sana emanet ..bunun bozulmasina izin verme allahim...esimin bunu bir sapiklikla bir cahillikle yok etmesine izin verme allahim....sen onu bu yanlis yoldan kurtar allahim...onun kalbine bir iyilik ihsan eyle dogru yolu bulmsinda yardimci ol...onu afvina ala allahim...yarabbim öyle yücesinki derdinin yaninda dermaninida verirsin..seytana meyl den sen koru allahim ona dayanacak öyle bi silahimiz varki sen onlari kabu eyle..onu dualarimizla senin askninla yenmeyi göster allahim...

amin.....

Geri