Altın Takıları Temizlemenin Püf Noktası!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Altın Takıları Temizlemenin Püf Noktası!
altın takılar nasıl temizlenir
altın takı temizleme

Sevgili melekler, taktığınız ya da takmadığınız altınlarınız dura dura renklerini ve canlılıklarını kaybederler. Böyle durumlarda evde basitçe altınlarınıza eski parlaklık ve canlılıklarını kazandırabilir, temizleyebilirsiniz. Nasıl mı?

altin-16.jpg

*Bir litre suya 15 gram rendelenmiş sabun ve 100 gram amonyak ilave edin. Temizlemek istediğiniz altın eşyalarınızı bu karışımın içinde ortalama yarım saat bırakın. Sonra soğuk suyla çalkalayın ve bir deri parçasıyla temizleyin.

*Otomatik çamaşır makinası deterjanı koyulmuş ılık suda bir süre bekletip bir sünger yardımıyla ovalayarak yıkayın. kirden eser kalmayacaktır.

benimki biraz zor temizleniyo iç temizliği var dış temizliği var hahaha altınlarımı bozdurup arabaya çevirdim o yüzden yani çok kullanışlı benim altınlar üstüne binip gidiyom :D:D çok iyi bakarım ben mavişime hahaha

Altını kim kaybetmiş biz bulalım aaa titanım hahaha şaka bir yana ben şahsen 24 ayar altın takmayı sevmiyorum bir ara yeşil altına takmıştım kafayı şimdi onlarıda bir kenara koydum sadece evlilik yüzüğümü taşıyorum. Gerektiğin de imitasyon takıları tercih ediyorum açtığın bu konunla birlikte sitede ne kadar kirli çıkı var sayende öğrenmiş olduk hahaha takın takıştırın kızlar huh deyin parlasın altınlarınız:D:D

benimki biraz zor temizleniyo iç temizliği var dış temizliği var hahaha altınlarımı bozdurup arabaya çevirdim o yüzden yani çok kullanışlı benim altınlar üstüne binip gidiyom :D:D çok iyi bakarım ben mavişime hahaha
hahaha özgül seninki daha iyiymiş kısss takıp koluna gezceğine bin üstüne gezz ohh ne iyi :)

- - - Updated - - -

benim bi alyans bi küpe dışında hiç altınım yok :uhu: zaten pek sevmeme imitasyon ve oncuk incili şeyleri daha çok severim

Geri