ama sana asla dönmeyeceğim

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
ama sana asla dönmeyeceğim
Hüzün yıldızları parlıyor bugün gökyüzünde, Bu gece yine icin icin yanıyorum, Oturmus seni düsünüp aglıyorum, Seni, gidisini, sevisini, herseyini... Unutamıyor iste seni su yaralı kalbim,
Yaptıklarını hatırlayıp, pisman oluyor... Seni düsünüyorum bu gece, karanlık gökyüzünde... Simsiyah gökyüzünde parlayan yıldızları seyrediyorum, Onları sana benzetiyorum,
Kararmıs kalbimin bir kenarında yanan mesale misali...
Dedim ya, seni düsünüyorum bu gece,
Beni sevdiğini, bana nasıl baktığını, bana nasıl güldüğünü,
Ellerimi nasıl tuttuğunu, ellerini nasıl tuttuğumu,
Büyüyen bir ates gibi sevgimizin nasıl cogaldığını
Ve birgün ansızın bırakıp gidisini...
Son vedanı hatırlıyorum, gözlerime aglarcasına baktıgını,
Gözlerini kalbime gömdügünü hatırlıyorum,
Bir daha cıkamasın diye... Cıkamadılar zaten kalbimden gözlerin,
Ölüler dirilirler mi ki gömülenler cıksın, gitsin?
Gittin son bir veda ile gözü yaslı, Elimde kolyen, ardından dakikalarca baktım, aglamaklı,
Sıkıldım, üzüldüm, perisan oldum ama aglamadım...
Aglayamadım, engel oldu gururum, engel oldu askım,
Uzaklara gittin, belki birdaha asla geri dönmemecesine,
Özledim seni deliler gibi, özlüyorum da hala...

Sen bir yerde ben bir yerde, yinede sönmedi sevgimiz, Aksine cogaldı daglar gibi oldu hasretimiz... Hep seni hayal eder, hep seni düsünürdüm, Sesini duyunca yasar, duyamayınca ölürdüm,
Kırıldım, agladım, affettim ama hep sevdin, Seni sevdim gülüm seni, kalbimi kiran bir vefasızı, Bir daha unutuldum, sevdanla basbasa bırakıldım, Yine kırıldım, yine agladım ama bu sefer affedemeyecegim Sevdigini en mutlu gününde öldürdün,
Ve ardına bakmadan gittin...Beni benle basbasa bıraktın, yıkıldım, üzüldüm, kırıldım... Senden ayrılınca kaldım caresiz, sevgisiz ve birde sensiz..Hep sensizdim zaten ama simdiki kadar asla degil...
Parcalanmıs bir kalbe sahip oldun mu sen hic?
Parca parca edilmis, yıkık ve virane, Bir o kadarda vefasız.. ve bir o kadar divane ..... Önceleri üzüldüm, yıkıldım ama asla aglamadım... Geldi gecti deyip senide gözlerin gibi kalbime gömdüm... Unuttum dedim, unutacagım dedim, Unutamıyorum dedim, UNUTMAM dedim... Önce gözlerin sonra sen cıktın kalbimden, Bir vicdan azabıdır basladı ölü yüregimde,
Hicbir sey kalmadı, senden baska kalbimde,
Hatıraların, gözlerin ve sözlerin...Siirlerini getirdiler bana sana yazmis oldugum...Beni öldüren siirlerini... Vefasızsin sen güzelim, yıkıldım, Düsündüm seni gecelerce daima tek basıma,
Siirlerin öldürdü, hasretin yaktı yüregimi,
Kırıldım, üzüldüm, yıkıldım ve en sonunda agladım...
3 kisi agladık sana; ben, kalbim ve gözlerim...
Sana yandım, seni sevdim, seni hatırladım heryerde...
Belki birgün sesini duyarım umuduyla pencerelerde , kapilarda , sokaklarda , duraklarda hatta netlerde bekledim günlerce, Net,ler gelmeyip sesine hasret kalınca
Agladım !!!

Duydum ki kalbini vermemissin kimseye, Olurda icinde beni görürler diye... Benim kalbimide istediler, ama vermedim kimseye,

Olurda icinde seni görürler diye... Gökyüzü yıldızlar ile doluydu, ben hep seni düsünürken,Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyorlar diye,Aynı onlar gibi sende benden cok uzaklardaydın, Hep göz kırpardın uzaktan, sessizce, Bense hep seni bekledim kırık kalbim, yaslı gözlerimle...Bazen hayallere dalıyorum, seni düsünüp aglıyorum, Seni ve sevgini arıyorum hep kalbimde... Düsmüyor adın hiç dilimden, Ölecegim gülüm bir gün ben, Senin sevginden, senin derdinden...
Seni unutmam icin öldürseler bile,

Karsılık olarak dünyayı verseler bile,
Daragacı kurup idam etseler bile,
Senden baskasını asla sevmeyeceğim..bunu bil yeter

ama sana asla dönmeyeceğim....​

Geri