Amy Winehouse Makyajı Yapıyoruz (Resimli)

T

TİTAN

Forum Okuru
Amy Winehouse Makyajı Yapıyoruz (Resimli)
amy winehouse makyajı
amy winehouse makyajı nasıl yapılır

Sevgili melekler, genç yaşta uyuşturucu gibi berbat bir sebeple hayatını kaybeden müzik dünyasının mükemmel seslerinden biri Amy Winehouse makyajı nasıl yapılır bu sayfamızda adım adım anlatacağız sizlere. :) Öldükten sonra bile Jean Paul Gaultier 2012 ilkbahar defilesinin ilham kaynağı olan Amy Winehouse, sıra dışı tarzının yanı sıra makyajıyla da milyonları kendine hayran bıraktırmayı başardı. Şahsi fikrimi sorarsanız gözlerde bu kadar uzun kuyruk sevmem ama tabi zevk meselesi :)

amy_winehouse_makyaji_-1db.jpg

Kozmetik lideri MAC'in makyaj direktörü Gregory Arit, Amy Winehouse'un göz alıcı makyajını nasıl uygulayabileceğinizi adım adım anlatıyor.

amy_winehouse_makyaji_%20%281%29-216.jpg

Her zaman kullandığınız fondöten ve kapatıcınızı uygulayın. Allık ve pudrayı es geçin. Winehouse'un makyajı için en uygunu soluk tendir.

amy_winehouse_makyaji_%20%282%29-3dc.jpg

Kaşlarınızı aynı tonlarda bir kaş kalemiyle daha belirgin bir hale getirin.

amy_winehouse_makyaji_%20%283%29-2b.jpg

Göz kapaklarınızı vanilya rengiyle gölgelendirin.

amy_winehouse_makyaji_%20%284%29-3af.jpg

Winehouse'un makyajındaki en dikkat çekici detay gözlerine çektiği kalın eyelinerdır. Siyah likit veya jel bir dipliner ile gözlerinize neredeyse kaş bitiminize gelicek kadar ince bir çizgi çekin. Daha sonra göz ucunuzda biten bir üçgen yaratıcak şekilde çizgiyi aşşa indirin. Ardından çizgiyi kalınlaştırın. İşlem bittikten sonra eyelinerın kuruması için gözlerinizi bir dakika kapalı tutun.

amy_winehouse_makyaji_%20%285%29-16f.jpg

Alt kirpiklerininiz altına kahverengi bir farla çizgi çekin. Siyah bir mascarayla kirpiklerinizi dolgunlaştırın.

amy_winehouse_makyaji_%20%286%29-4b.jpg

Açık pembe bir parlatıcıyla makyajınızı tamamlayın.

amy_7-d1.jpg

Geri