Ana kucağı kaç ay kullanılır nereden alabilirim?

C

Cansuigde

Forum Okuru
Ana kucağı kaç ay kullanılır nereden alabilirim?

Ana kucağı kaç ay kullanılır melek kadınlar kulübü ana kucağı puset kaç aya kadar kullanılır forum'da.​

Bebeğimin doğmasına 2 ay var ve ben çoğu eşyasını aldım ama anakucağı konusunda hala karar veremedim arkadaşlar tecrübeli annelere sormak istiyorum ana kucağı kaç ay kullanılır çok işimize yarar mı nereden alabilirim düşünceleriniz fikirleriniz benim için önemli teşekkür ederim.

images (13).jpeg

Merhabalar
Bazı bebek eşyaları vardır ki çok uzun zaman kullanırsınız ve eliniz ayağınız olur işte aslında ana kucağı da bunlardan birisi. Anakucağı daha çok bebeklerin oturmaya meyilli olduklarında kullanılmaya başladığı için ilk doğan yeni doğanlar için kullanmanızda fayda var biliyorsunuz ki bebeklerin vücutları çok esnek onun için ana kucağını şimdi alsanız bile 3 aydan önce kullanmamanızda fayda var. Bende ana kucağını en acil durumlarda kullanıyordum yemek yapacağım zaman ya da işim olduğu zaman ana kucağına koyuyordum ama 2 saatten fazla ana kucağına koymamanız da tavsiye ederim. Ana kucağı kaç ay kullanılır diye soracak olursanız aslında iki aydan bebek tamamen hareketlenene kadar kullanabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "lounge ana kucağı hakkında bilgisi olanlar var mı" yazımızı inceleyebilirsiniz bu marka çok tercih ediliyor araştırmanızda fayda var.

Geri