Anadolu Yakası'nda kahvaltı mekanları arıyoruz

H

Hisaroglu

Forum Okuru
Anadolu Yakası'nda kahvaltı mekanları arıyoruz

Kahvaltı Anadolu yakası melek kadınlar kulübü kahvaltı Anadolu yakası boğaz forum'da.​

Arkadaşlar arkadaşlar ile kahvaltı mekanı arıyoruz Anadolu Yakası'nda neresi uygun acaba. Böyle boğaz manzaralı olsa. Kahvaltı Anadolu yakası önerilerinizi bekliyoruz. Gittiğiniz daha önceden beğendiğiniz ve tavsiye edeceğiniz bir yer olsun lütfen.

Merhabalar
Anadolu yakasını pek bilmem ama sizin için araştırma yaptım bile ben Anadolu Yakası'nda doğa ile iç içe bir kahvaltı mekanı nefess cafe gerçekten yeşile doyabileceginiz bir mekan. Tam olarak Sancaktepe'de yer alıyor bu cafe. Gitmek isteyenlere duyurulur. Yine Ataşehir de madalyalı restoran güzel bir kahvaltı yapabileceğiniz yer. Polonezkoy pamera garden'da 32 çeşit nezih bir kahvaltı mekanı. Üsküdar da boğaz manzaralı Çamlıca Mavera cafe harika bir seçenek. Yine Şile de köy kahvaltisi Tree Tops Park restoran yeşillikler içinde tercih edebilirsiniz.

İstanbul sahane bir şehir ama maalesef çok kalabalık gezmek için harika ama. Dilerseniz aşağıdaki linkten "İstanbul'da Avrupa Yakası'nda gezilecek yerler listesi istiyorum" hemen ilgilenirseniz linkten bakabilirsiniz.

Geri