Ankara havaalanından otogara nasıl gidilir?

• Konbuyu başlatan Edakrli
  • Başlangıç tarihi
E

Edakrli

Forum Okuru
Ankara havaalanından otogara nasıl gidilir?

Ankara havaalanından otogar kaç dakika melek kadınlar kulübü Ankara havaalanından otogara nasıl gidilir forum'da.​

Arkadaşlar ben Ankara'da daha önce hiç bulunmadım bir iş için gelmem gerekiyor Ankara havaalanından otogara nasıl giderim bunun tarifini verebilecek Ankaralı arkadaşlar varsa çok sevinirim. Ankara havaalanından otogar kaç dakika ve nasıl gideceğim ilk kez gideceğim Ankara'ya bu yüzden şimdiden teşekkür ederim yardım edenler için.

Merhabalar
Ankara benim memleketim. Bu konuya seve seve cevap vereceğimi düşünüyorum. Ankara ilk kez gidiyorsanız Esenboğa havalimanı'ndan Aşti yani otogara üç seçenek ile gidebilirsiniz bir seçenek belkoair otobüsleri ile gidebilirsiniz yaklaşık 1 saate yakın yolun kalabalık ya da sakin olmasına göre bu süre değişmektedir. Büyük ihtimal siz iç hatlardan çıkış yapacaksınız ve şunu söylemek isterim bu otobüsler hemen havaalanının içerisinden geçmektedir ve en son durak olarak asti ye kadar gitmektedir. Bu otobüslerin ücreti sanıyorum 12 lira olması lazım nakit olarak ödeyebilirsiniz. İkinci seçenek ise Havaş otobüsleridir.

Esenboğa havaalanından AŞTİ'ye yani otogara gitmek için Havaş havalimanı yolcu servislerini yani otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş hemen havalimanı içerisinde yer alır ve 60 dakikada bir sefer düzenler. Yaklaşık olarak havalimanı'ndan otogara 50 dakika kadar süre içerisinde varmaktadır. 3. Seçenek ise özel çalışan ticari taksilerdir AŞTİ ve havalimanı arası taksi ücretleri aşağı yukarı 125-150 lira arasında değişmektedir. Ticari takside tabii ki daha hızlı bir şekilde sizi ulaştıracaktır otogara.

Ankara için çok önemli bir yerdir Kızılay mutlaka herkesin Ankara'ya uğradığında Kızılay'a da uğramasını tavsiye ederim. "Ankara Kızılay" ile ilgili bu yazımızı da incelemenizi tavsiye ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri