Ankara'nın en iyi semtleri nereler öğrenebilir miyim?

U

Ufuk.38

Forum Okuru
Ankara'nın en iyi semtleri nereler öğrenebilir miyim?

Ankara'nın en iyi semtleri melek kadınlar kulübü Ankara'nın en lüks semtleri forumda.​

Hanımlar ben şuan Kayseri'de yaşıyorum ama Ankara'da bir şirketle anlaştım Ankara'ya yerleşeceğim 2 ay sonra Ankara'nın en iyi semtleri nereler? İyi bir semtte oturmak isterim. Ankara'nın en lüks semtleri nereler Ankaralı arkadaşlara sormak isterim. Kendi arabam olduğu için ise gitmek gelmek sıkıntı olmaz o yüzden iyi bir semtte oturmak istiyorum.

Merhabalar
Ben de bir Ankaralı olarak Ankara'nın her yeri güzeldir diyebilirim :) neresi kötü ki ama :) memleketim benim çok seviyorum valla. Deniz meniz yok ama harika bir şehir havası yeter ayazı insanı kendine getirir. :) Ama istediğiniz üzere Ankara'nın en iyi semtleri daha lüks olarak sıralamaya koyabiliriz. Ankara artık eskisehir yolu tarafına doğru kaymaya başladı o kısımlar hem daha lüks hem daha yeni diyebiliriz.

"Ankara'nın en iyi semtleri"​

• Çayyolu
  • Yaşamkent
  • Oran
  • Gölbaşı
  • İncek
  • Çukurambar
  • Söğütözü
  • Çankaya
  • Batıkent
  • Dikmen
  • Eryaman
Sıralama bu şekilde dilerseniz ayrıntılı şekilde araştırabilirsiniz bu yazdığımız yerleri. Dilerseniz yine Ankara'yı yakından tanımak için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Ankara gelenek ve görenekleri"

Geri