anlatmak istedim sadece...

yasemin asu

Yeni Üye
Üye
anlatmak istedim sadece...
slm arkadaşlar..bunu neden yazdım bilmiyorum..aslında üzgün değilim ama bn yine de kmiseyle paylaşamadığım duyguları paylaşmak istiyorum burda...ben 2 yaşındayken annmle babam boşandılar...bunun sorumlusu da halam..kendisi doktor olduğu için annmi eskiden evinde hizmettçi gibi çalştırırmış...annem de yuvasını bozmamk için pek ses çıkarmazmş...sonra ayrı bi eve çıkmaya karar vermiş ama babam halamı dinlediği için annmi boşamaya karar vermişler..ayrılma nedenleri bu yani..babamda çocuklğunda geçirdiği bi kaza sonucu hafif saf gibi.sesini falan çıkaramıyor...annm benm için yalvarmş boşanmayalım diye ama olmamş..tekrar başka bi kadınla evlenmiş hiç haberim yok zaten o günden sonra kaç yıl görüşmedik...bi kardeşim olmuş.kardeşim yktu bnm. o kadından bi kardeş...anlamıyordum o zmanlar çocuktum...okulda da bu yüzdn çok zorluklar çektim arkadaşlarıma annmle babmın boşandığını söyleyemiyordum.hep kendimi ezik hissediyordum ve bunn içinde hep arkadaşlarıma zarar veriyordum.annemi üzmemk için babam hakkında hiçbir soruda sormuyordum. annem ev hanımydı dedemin yannda kalıyorduk dedem sahip çıktı bana herşeyimi karşıladı sağlsun..ne annmin bir maaşı vardı.nafaka talep etsede karşılık alamadı.baba sevgisinn ne olduğunu bilmeden büyüdüm hemde hiçbr soru sormadan babamla ayrı ilçelerdeyiz uzak değil aramaz yarım saat.... yanıma ilk kez bn dördüncü sınıftayken geldi okula..daha snra görmedim.. şimdi lise 3deyim.bazen görüyorum dersheneye falan gdince dönüp bkmıyor bile...üzülemiyorum gülüp geçiyorum...neden diye düşünüyorum o bnm babam..ama hiç bi bağımız yok..başkası üzülür bnm yerimde olsa fakat üzülemiyorum....bu durumu erkek arkadşmdan bile sakladım öğrendi sanırım birilerinden ama bana sylemiyo utandırmıyım diye...kötü hissediyorum kendimi.şimdiyse halamın kızlarıyla görüşüyorum aramız iyi gibi.ama babmla asla bakalım bndan snra en azından kuzenlerle neler olcak???????

bizimle paylasmışsın yakın görüp :)
canım bence halanın kızlarına pek inanıp güvenme,sırlarını verme neden dersen halanın yaptığı hiç hoş değil,o kadının öyle düşünceleri varsa kızlarıda anasına çeker şimdi fişekliyor gibi olmayayım ama anasına bak kızını al derler,zaten kızlarda söylüyorlardır ona.ve kimseyede karsı kendini ezik hissetme birsürü kişinin anne babası ayrı.herkesin durumlar farklı.ne cok olaylar oluyor :) arkadaşlarınıda iyi seç kendini iyi hissettiğin ,kimin muhabbeti sana inanılır sıcak geliyorsa onunla muhattap ol ve babanada karsı kin besleme elbet bir gün yine senin yanına gelecek seni geri isteyecek..

ya ben anlamadımm ne yani babanmı dönüp bakmıyo o nasıl bi babadır ya demekki hiç ewlat kıymeti bilmiyo ufff çok zor bi durum benm babam hayatta deil keşke olsa nerde olursa olsn gider bulurdum saılırdım boynuna ama off dicek bişe bulamıyorm sende haklısın

canımm ya yazını okudum ama neden erkek arkadaşından saklıyosun daha doğrusu neden utanıyosun senin suçun yok ki çook zor ama baban hiç mi görüşmek istemiyo seninle ne olursa olsun evladısın sen ne diim ki Allah yardımcın olsun bu durum senin için de anen için de zor kuzenlerine gelince halanın size yaptıkları ortada umarım onlardan da zarar görmezsinn...

babasisli bize secmedik ki, onun icin asla utanma o utansin seni böyle sevgisiz büyütüyü icin. ilerde pisman olucak ama gec kalmis olucak. sana tek tafsiyem hic kafana takma, böyle annelerimiz oldu icin sükür edelim...

hepinize ayrı ayrı tşekkr ederim hç kimseyle payşaşmadğım şeyleri siznle pylaştım rahatlamş hissediyorum kendimi ama inanın üzülmüyorum. iyi ki de böyleyim diye düşünüyorum...bundan sonra takacağım tek şey üniversite allahın iznyle:D

hepinize ayrı ayrı tşekkr ederim hç kimseyle payşaşmadğım şeyleri siznle pylaştım rahatlamş hissediyorum kendimi ama inanın üzülmüyorum. iyi ki de böyleyim diye düşünüyorum...bundan sonra takacağım tek şey üniversite allahın iznyle:D

Canım benim,tüm bu büyük sorunların,ve hüzünlerin içinde hayat sevinci ile atan güçlü ve bi okadar güzel yüreğini gördüm,en temeldeki çekirdek ailenden hiç bir zaman bırakma,derslerine ve güzel yaşama ver kendini.Utanılacak bir durum yok,başa baş mücadele verebilirsin.Şimdi bu dönemlerde Allahım seni sınıyo diye düşün ve güçlü ol,güzel günler göreceksin.

Geri