Anne kız kombin pijama modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Anne kız kombin pijama modelleri
Son yıllar da anne kız kombinlere olan ilgi oldukça bir artış göstermiştir. Özellikle özel günler için uygulanan anne kız tütü takımları, abiye kombinlerinin yanısıra bu tür anne kız kombin modelleri günlük giyim modellerine olduğu kadar pijama modelleri tasarımlarına da etki etmiştir.

Sizler için bu konumuz da en yeni anne kız kombin pijama örneklerinden derlediğim örnekleri paylaşıyorum. Üç oğlumun yanında tek kızım var ben de elimden geldiğince anne kız kombinlerini kullanmaya özen gösteriyorum. Hatta bu tür pijamalardan bende kızım ve kendim için satın aldım ve gerçekten inanılmaz şirin bir görüntü oluşuyor. Hatta benim kıyafetlerimin birçoğunu kıskanan kızım olay kombin pijamaya gelince sesini hiç çıkarmadı aksine çok mutlu oldu çünkü benim pijama takımımın aynısı onda da var:D:D:D

Kızınızla birlikte kombin giyimlerinden hoşlanıyorsanız sizler için anne kız pijama kombinlerini paylaşıyorum. Sonbahar ve kış aylarından itibaren giyilen uzun kollu anne kız pijamaları ile kış ayları çok daha sıcak geçecek;)

92d36f56b01e807489807c78f7e4d8e4.JPG
2016-New-font-b-Mother-b-font-font-b-Daughter-b-font-font-b-Pajamas-b.JPG
Anne-Kız-Pijama-Takımı-5040-nar-çiçeği.JPG
Anne-Kız-Pijama-Takımı-Modelleri.JPG
Berrak-Anne-Kiz-Pijama-Takim_17968_1.JPG
htmlimage (2)-800x800.JPG
Kelebek-desenli-anne-kız-pijama-takımları.JPG
Kışlık-anne-kız-pijama-takımları.JPG
pijama_1.JPG
pr_01_3538.JPG
pr_01_10188.JPG
pr_02_9929.JPG