Anne olmak nasıl bir duygu ben de anne olmak istiyorum artik

• Konbuyu başlatan Ruveydaninhayali
  • Başlangıç tarihi
R

Ruveydaninhayali

Forum Okuru
Anne olmak nasıl bir duygu ben de anne olmak istiyorum artik

Anne olmak nasıl bir duygu melek kadınlar kulübü anne baba olmak nasıl bir duygu forum'da.​

Arkadaşlar anne olmayı çok istiyorum ben de. Şuan 34 yaşındayım ve 10 yıllık evliyim. Çocuğumuz ne yaptıysak olmadı deniyoruz hala denemeye devam ediyoruz ama çok üzülüyorum artık umudum kırılmaya başladı. Anne olmak nasıl bir duygu bunu yaşayanlar bilirler ama ben bilemiyorum maalesef anne olmak olabilmek içimde bir yara. Artık ne yapacağım bilemiyorum sadece anne olmak istiyorum.

Merhabalar
Umudu hiç bir zaman kaybetmemek gerekir aslında. Her şeyin bir zamanı var yaşınız daha çok erken. Deneyin lütfen pes etmeyin. Herşey çok gelişti artık. Umut ve dua bizim tek vazgecmememiz gereken şeylerdir. Anne olmak elbette çok güzel bir duygu bunun için mücadeleye değer gerçekten.

Anne olmak nasıl bir duygu siz de umarım inşallah yasarsiniz bu duyguyu. Anne olmak tarifsiz bir duygu. Bebeğinizin her davranışı her şeyi sizi mutlu etmeye yetecektir. İçinizde öyle bir gizli güç vardır ki annelerin bu güce anne olunca farkedersiniz. Tüm enerji sanki sizin içinizde hissedersiniz. Onu tüm dış kötülüklerden zorluklardan korumak için süper bir savaşçı gibi hissedersiniz. Ve tabii kendi annenizi en iyi şekilde anlarsiniz. Sizin anneniz de sizi büyütürken neler hissettiğini neler yaptığını siz en derinden hissedersiniz. Kısacası hayatın anlamını anlarsınız.

images (3).jpeg

Anne olmak zor olabilir yer yer ama dünyanın en güzel şeyi. "Anne olmak bir kadına neler öğretir" başlığındaki içeriği aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri