Arkadaşıma oral yaptım beni öptü hamile kalır mıyım ?

Selin✨

Yeni Üye
Üye
Arkadaşıma oral yaptım beni öptü hamile kalır mıyım ?
Merhaba aranıza yeni katıldım merak ettiğim bir kaç şey var cevabını bulamadığım bana yardımcı olabilir misiniz lütfen.Benim adetlerim düzensiz adet olmak için tarlusal kullanıyorum kullanırken 17 kasımda erkek arkadaşımla yakınlaşmamız oldu sadece afedersiniz oral sex yaşandı birbirine temas veya birliktelik felan olmadı benim korktuğum ben ona oral yapınca benim dudağıma değen zevk suyu varsa sonra onunla öpüşünce o da bana oral yapınca zevk suyunun bulaşma ihtimali var mı bu şekilde gebelik olur mu ? Ben aynı zamanda tarlusal kullanmaya devam ettim 19kasım ella kullandım ama tarlusala devam ettim 22 kasım kanamam oldu 5 günlük regl mi değil mi emin olamadım.Gebelik olsaydı 4-5 hafta olması gereken zamanda doktora gittim yok dedi kan testi yaptırdım negatif sonra 7-8 hafta olması gereken haftada tekrar gittim yok dedi kan testi yaptırdım negatif çıktı içim rahat etmedi tekrar gittim 10-11 hafta olması gerekirken rahim temiz bir sıkıntı yok.olmadığını düşünüyorum ama gizli gebelik diye bir şey varmış onu gördüm kafam karıştı bir de bebekte gelişim geriliği oluyormuş 10 haftalık olması gereken haftada 5-6 haftada kaldıysa rahimde gözükmediyse kese diye korkuyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen ya

Bunlar çok ama çok iyi kafalar :)

Dudağından öptün oral yaptın zevk suyu v ar ise oda oral yaptığın için sperm ağzına bulaştı ise ve sen ella kullanmaya devam etti isen
kanaman oldu regl oldun gebelik var mı soru tam olarak bu heralde :)

Bitanem böyle hamilelik olur mu ? Bebek rahminde gelişecek ve senin yumurtalarını dölleyecek. Allah aşkına ağzından rahmine bir yol mu var bu nası hamile kalma şekli ? Ne demek rahimde gözükmeyen gebelik kesesi fe süphan allaaaaah

Hamile felan değilsin !

Bunlar çok ama çok iyi kafalar :)

Dudağından öptün oral yaptın zevk suyu v ar ise oda oral yaptığın için sperm ağzına bulaştı ise ve sen ella kullanmaya devam etti isen
kanaman oldu regl oldun gebelik var mı soru tam olarak bu heralde :)

Bitanem böyle hamilelik olur mu ? Bebek rahminde gelişecek ve senin yumurtalarını dölleyecek. Allah aşkına ağzından rahmine bir yol mu var bu nası hamile kalma şekli ? Ne demek rahimde gözükmeyen gebelik kesesi fe süphan allaaaaah

Hamile felan değilsin !
Cevap verdiğin için teşekkür ederim.Ben ona oral yaptım sonra öpüştük benim dudağımdan onun dudağına zevk suyu bulaşıp o bana oral yapsa bu şekilde olmaz mı ? Ben bugün gittim doktora olsaydı 14-15 hafta olacaktı gebelik yok dedi.Gizli gebelikten korkuyorum.bir de dış gebelik karın boşluğunda olabiliyormuş vajinal ultrasonda karın boşluğuna bakılıyor mu ?

Cevap verdiğin için teşekkür ederim.Ben ona oral yaptım sonra öpüştük benim dudağımdan onun dudağına zevk suyu bulaşıp o bana oral yapsa bu şekilde olmaz mı ? Ben bugün gittim doktora olsaydı 14-15 hafta olacaktı gebelik yok dedi.Gizli gebelikten korkuyorum.bir de dış gebelik karın boşluğunda olabiliyormuş vajinal ultrasonda karın boşluğuna bakılıyor mu ?
Yok hayatım yok ne hamileliği ne gizli gebeliği Allahu Ekber :) Hamile felan değilsin. Bu senin anlattıklarını içeren bir film bile çekilmiş değil. Hatta eski türk filmlerinde bile böyle bi hamilelik yok rahat ol.

Yok hayatım yok ne hamileliği ne gizli gebeliği Allahu Ekber :) Hamile felan değilsin. Bu senin anlattıklarını içeren bir film bile çekilmiş değil. Hatta eski türk filmlerinde bile böyle bi hamilelik yok rahat ol.
Ya benim aklımda sadece bi şey var anlayamadım biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz
Dış gebelik bazen yumurtalıklarda bazen tüplerde olduğu gibi bazen de karın boşluğunda olabiliyormuş vajinal ultrasonda karın boşluğu gözükür mü? Bunu çok merak ediyorum

Hayatım ister dış gebelik isterse normal gebelik olsun. Eğer gebelik oluşmuş ise yerine bakılmaksızın yapacağın testte dış iç normal anormal hepsi görünür. Bırak ultrasonu sen hamile değilsin ama takıntı haline getirmişsin. Bi test yaptır hayatım gebelik testi yaptır kandan olur ise daha net olur ama boşuna yaptıracaksın. Hamile değilsin.

Hayatım ister dış gebelik isterse normal gebelik olsun. Eğer gebelik oluşmuş ise yerine bakılmaksızın yapacağın testte dış iç normal anormal hepsi görünür. Bırak ultrasonu sen hamile değilsin ama takıntı haline getirmişsin. Bi test yaptır hayatım gebelik testi yaptır kandan olur ise daha net olur ama boşuna yaptıracaksın. Hamile değilsin.
Abla gizli gebelik diye bir şey var mı sizde yazmışsınız buraya doğru mu ?

Abla öncelikle hayırlı kandiller mesele 17 kasım şüpheli bir yakınlaşma oldu diyelim embriyonun Rahime gidişi 1 hafta 10 gün felan oluyormuş.Gebelik haftasını 17 kasımdan mı hesaplanır yoksa bebek rahime tutunduğu günden mi ? 17 kasımdan önce 2 ay adet olunmamıştı regle göre hesaplanmayacak yani .

Geri