Arkadaşımın penisine dokundum elime bulaştı Hamile olabilir miyim

L

Leyla selvi

Forum Okuru
Arkadaşımın penisine dokundum elime bulaştı Hamile olabilir miyim
Sevgilie ikimizin uzerinde de kiyafetler vardi. Erkek arkadasimin pantolonu uzerinden penisine dokundum. Hafif nem hissettim. Sonra elime kolonya doktum. Hamile kalma ihtimalim var mi bu haftasonu sinavim var bide cok stres yaptim iki uc gundur adetim gecikti hamile miyim sizce lutfen yardimci olun..

Hayatım o nem dediğin tam da boşalma öncesindeki zevk sıvısı eline kolonya dökmen iyi olmuş ta sende bu şekilde hamile zaten kalamazsın tam olarak neden böyle düşünüyorsun anlamadım. İlişkin yok sürtünmen de yok nasıl hamile kalabileceksin anlamış değilim. Böyle hamile kalamazsın hayatım bilgin olsun.

Adetim geciktigi icin dusundum. Ama sonra dusununce bana da sacma geldi cunku sadece pamtolonu uzerinden elimle dokundum aradan yarim saat gcti eve geldim tuvalete girdim. Adetim gecikince oyle bir ihtimal olabilir mi dedim. Ama yani sadece penise dokunmakla ki pantolon uzerinden dokundum. Benim uzerimse kiyafetlerim var elime bisi de gelmedi sadece hafif bi nem dedigim gibi kolomya doktum. Cok tesekkur ederim sanirim sinav stresinden ve mevsimsel gecikme yasadim. Yine de cevap verdiginiz bilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim toyluguma verin cook tesekkur ederim tekrar icimi rahatlattiniz

Sevgilie ikimizin uzerinde de kiyafetler vardi. Erkek arkadasimin pantolonu uzerinden penisine dokundum. Hafif nem hissettim. Sonra elime kolonya doktum. Hamile kalma ihtimalim var mi bu haftasonu sinavim var bide cok stres yaptim iki uc gundur adetim gecikti hamile miyim sizce lutfen yardimci olun..
Forumum kullanıcıları ile dalga geçmeyin. İnanmıyorum, gerçektende ciddi olazsın değil mi? Sır değilse yaşın kaç?

Aynen pantolunu delip ordan da derinin altına girip damar yolundan yumurtalıklarına gitti ohoo yandın sen

Geri