arkadaslar lutfen bana bi akil verin yoksa kafayi yiycem

tsk canim sagol walla bilmiyorum ama bisey biliyorum beni gercekten seviyor :p bana telefon etmisti ve bende o an bizim sarkimizi dinliyordum e tabi bitaraftanda agliyordum :(:( sesimi duyunca dayanamadi :D:D duygusala bagladim cozdum isi hahaha

vayyy seni akıllı kızz...ahhh aşkkk işteee..sevmek cok güzelll...

kiz walla aslinda oyle akillarda bilmemde nasil olduysa oldu busefer hahaha simdide yanimda bak bak nerelere ne yazmis diye guluyor bana :D:D:D:D en cokta merak ettigi ne kadar cok sevdigim onu acaba onun kadar seviyormuymussum :D bilmiyorki deli ben onu dunyalardan dan canimdan cok seviyorum D

sakinleşin ondan sonra arar mutlaka ama bence sen ilk adı mı atma
ama eğer suçlu isen sen atabilirsin canım
üzme hendini

ben nişanlıyım ve össden iyi bi puan aldım seçtim yerlerden biri gelir. ama ailem okutmak istemiyor nişanlımda okumamı istiyor nişanlım okuması için destek olurum diyor. busefer iyice zıtlaştılar napacamı şaşırdım. okursam ailemle aram bozulacak okumasm nişanlımla. iyice arada kaldım. ailem biraz benim istedim kişiyle nişanlandım için kızıyor o yüzden onları anlamak istemiyor. bana lütfen bir akıl verin.

mrh bence herşeyden önemli olan senin ne istediğin sen okumak istiyosan konuş ve ikna etmeye çalış hem aileni hemde nişanlını Allah yardımcın olsun inşallah.

Canim benim bende dun senin durumundaydim ama oturub sakin kafayla konusub aciga cikardik yanlis anlasilmayi. Sana tavsiyem biraz her seyi olumuna birak ikinizde sakinlesin sonra oturub konusun tamammi canim?:dugun:birgun bu dugunden sizede kismet olur insallah sevginizin kiymetini bilin.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri