arkadaşlar yandım

Canim,kantaron yagini kullanabilirsin,hem iz kalmaz,hem de mikrop kapmadan gecer.gecmis olsun.

çok geçmiş olsun canım ya aman olur olmaz şeyleri deneme sakın güzelim yanık bu daha kötü olur sonra en iyisi sen dr. git ve iz kalmasın diyede ilaç veriyorlar zaten onlar inşallah biraz geçmiştir kaç gündür canım gerçekten üzüldüm ya:cry::kiamam:

cok buyuk gecmiş olsun
valla ben pek bilgilli deilim ama soba zor iş ben kendimi yakmadım ama sobaya düşme riski yaşadım kac kere bende tansiyon hep düşük bazen başım donunce kontrol edemiyorum kendimi

KANTARON YAĞININ KULLANIM ALANLARI
YARA (Haricen) :Her türlü yarada kantaron yağı rahatlıkla kullanılabilir. Açık yaralar, taze yaralanmalar, kesikler, ezikler, çarpmalar sonucu oluşan morluklar, kan oturması vb durumlarda iyileşme sağlar. Kantaron yağı;

Antiseptik ve antibakteriyel özelliğiyle yarada mikrop üremesini engeller,
Damar büzücü etkisiyle kanamayı kısa sürede durdurur,
Hücre yenileyicidir, yaranın hızla kapanmasını sağlar,
Yarada iltihap oluşumunu engeller,
Yaranın sebep olduğu ağrı ve sızıları yok eder, büyük bir rahatlama sağlar.YANIK (Haricen) : Yanıkları kısa sürede iyileştirir, yanık anındaki acıyı dindirir. Yanığın mikrop kapmasını ve iltihap oluşumunu engeller. Önceden oluşmuş yanık izlerinin kaybolmasında oldukça faydalıdır.

Geri