arkanızdan ne diyorlar

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
arkanızdan ne diyorlar
arkanızdan ne diyorlar testi
Elin ağzı torba değil büzesiniz. Konuşuyorlar işte. En çok konuştukları tarafımız ise genellikle en çok özenilen yönümüz oluyor. Ama gene de insanın kanına dokunuyor arada bir, ya da en azından merak ediyor kim benim arkamdan ne konuşuyor diye. Kim sorusunun cevabını siz bileceksiniz. Biz sadece ne konuşuluyor olabileceğini bulmaya çalışacağız. Buyrun bilimsel hiçbir manası olmayan bu testte, görün o torbalarda neler çalkalanıyor... :sin:
Arkanızdan ne diyorlar?

Pinti
Sizin zora gelemediğinizi, kolay işlerin peşine düştüğünüzü, biraz zorlanmaya başladığınızda ise ortadan kaybolduğunuzu söylüyorlar. Mücadeleci bir kişiliğiniz yok. Hele önünüzde buna değeceğini düşündüğünüz bir durum belirmemişse, kılınızı kıpırdatmıyorsunuz. Bugünden yarına değerini kaybedecek dünyevi ya da idealist düşünceler çok umurunuzda değil. Kimseyi kendiniz gibi düşünmeye zorlamıyor, ama kolay kolay düşüncelerinizden de vazgeçmiyorsunuz. Bu inatçı rahat düşkünlüğü haliyle konuşuluyor biraz. Ama siz rahatınızı bozmuyorsunuz. Gerek de varmış gibi görünmüyor zaten.

hiçte pinti değilim aslında

Şıpsevdi

Anlaşılan gönül işleriniz milletin diline pelesenk olmuş. Sizi hafif biri olmakla eleştiriyorlar. Tam bir kalp hırsızı olduğunuzu söylüyorlar. Gönlünüzü eğlendirdiğiniz bütün o insanlar da herkesin ihtiyacı olan malzemeyi vermekte hiçbir mahzur görmüyorlar. Fakat bunların sizin için fazla önemi yok. Kıskanıldığınızı, kimbilir kaç kişinin yerinizde olmayı istediğini biliyorsunuz. Keyfinize bakıyor, gülüyor geçiyorsunuz. Yalnız dikkat edin, ciddi bir ilişkiye başlamak istediğinizde bu söylentiler can sıkıcı ayrıntılara dönüşebilir...

Aslında doğru olabilir ama ben sadece severim :) şu ana kadar hiç kimseyle çıkmadım mesela :)
Ama gönül oynatan biride değilimdir .

PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL :angel:

Geri