Arkaşıma oral yaptım spermi yuttum hamile kalır mıyım ?

N

Nil0606

Forum Okuru
Arkaşıma oral yaptım spermi yuttum hamile kalır mıyım ?
Merhaba kusura bakmayın, kuruntulu bir insan olduğumdan rahat edemiyorum. Erkek arkadaşımla oral yoldan bir ilişki yaşadım, ağzıma boşaldı, yuttum.Aradan maksimum 15-20 dakşka sonra o bana oral yaptı. İlişkiden 12 gün sonra zamanında, 18 Ekim'de adetimi oldum. Ondan sonraki adetimi de 14 Kasım'da,bir gün erken oldum fakat ikinci adetimde hastaydım,karnımın üstündeki sıcak su torbası vesairenin etkisiyle hemen olduğumu düşünüyorum. Şu an mide bulantısı yaşıyorum fakat psikolojik olup olmadığından emin değilim, yalnızken ve düşündüğüm zaman daha çok oluyor. Akıntısı hep fazla olan biriyim, şu an da fazla ama normal gibi hissetmiyorum. Sizce hamile miyim, test yapmaktan o kadar korkuyprum ki.

Selamlar Nilcik, senin aklın başında mı ? Kafan karışmış heralde. Oral yolla hamile kalma ihtimalin yok ki neden dert ediyorsun üstelik adet te olmuşsun. Tüm belirtilerin psikolojik senin hamile olma ihtimalin venüste yaşam kadar imkansız hayatım :D

Ya Sadmin abla bilmiyorum benim ağzımdan ona geçtiyse diye düşünmekten kafayı yedim. Ben de biliyorum inanılmaz saçma olduğunu ama mide bulantısı akıntı artışı çok korkuttu.

Hayatım ağız ile vajina arasında nasıl bir bağ kurdun inanılır gibi değil :D:D Yok öyle bir dünya seninkisi psikolojik. İhtimal dahilinde değil hamile kalman rahat ol. :kiss:

Hayatım ağız ile vajina arasında nasıl bir bağ kurdun inanılır gibi değil :D:D Yok öyle bir dünya seninkisi psikolojik. İhtimal dahilinde değil hamile kalman rahat ol. :kiss:
Boşaldıktan sonra öpüştük,o yüzden benden ona geçip onun oral yapmasıyla vajinaya geçebileceğini düşündüm. Bu sabah erken gebelik testi yaptım negatif çıktı, yemeklerden falan midem bulanıyor umarım en yakın zamanda atlatabilirim.

Abla üstünden iki kez adet oldum üstelik testim de negatif çıktı bir ihtimal yoktur değil mi, her yerde hamileyken adet oldum testlerim de negatifti diye anlatanlar var tedirgin oluyor insan

Abla üstünden iki kez adet oldum üstelik testim de negatif çıktı bir ihtimal yoktur değil mi, her yerde hamileyken adet oldum testlerim de negatifti diye anlatanlar var tedirgin oluyor insan
Yok hayatım yok. Bak ilk yazdığım mesajdan beridir sana bunun imkansız olduğunu söylüyorum sen halen var mı ihtimal diyorsun. Yemin ediyorum anlamıyorum sizi. Anlattık ya yok işte yok alla allaaaa

Yok hayatım yok. Bak ilk yazdığım mesajdan beridir sana bunun imkansız olduğunu söylüyorum sen halen var mı ihtimal diyorsun. Yemin ediyorum anlamıyorum sizi. Anlattık ya yok işte yok alla allaaaa
Teşekkür ederim abla rica etsem konuyu silebilir misin hesabımı kapatmaya çalıştım kapatamadım

Geri