Arzum mora süpürge çekmiyor neden olabilir hanımlar?

• Konbuyu başlatan Karsiyakali35.5
  • Başlangıç tarihi
K

Karsiyakali35.5

Forum Okuru
Arzum mora süpürge çekmiyor neden olabilir hanımlar?

Arzum mora süpürge kullananlar melek kadınlar kulübü arzum mora süpürge çekmiyor forum'da.​

Arkadaşlar 15 gün önce arzum mora süpürge makinesi aldım ama çekmekte sıkıntı yaşıyorum yani anlayamadım bir türlü geri mi versem bilemedim. Arzum iyi marka diye almak istedim ya da benim şansım bilemiyorum ama sanki böyle iyi bir çekim gücü yok gibi geldi bana. Arzum mora süpürge kullananlar yorum yaparsanız sevinirim.

Merhabalar
Arzum elektrikli ev aletleri genelde iyi denir ama arzum mora süpürge ürününden genel olarak bir şikayet goruyorum. Özellikle de yorumlara bakıp almak iyidir bu tür ürünleri. Süpürgenin en iyi özelliği iyi cekmesidir çekim gücünün yüksek olmasıdır. Belki buna güvenerek aldınız ama biraz da şans işi bu işler. Zaman çok geçmeden dilerseniz aldığınız yer ile görüşün bu işlerde zaman aşımı da çok önemlidir. Belki makinede gerçekten bir sıkıntı olabilir ve değişim sağlayabilirler. Bozuk makineyi neden kullanasiniz ki zaten gerek yok paranıza da yazık. Süpürge bir de evin en önemli gereci. Onun için eğer bir sıkıntı farkettiyseniz bence teslim edin makinenizi. Daha 15 gün olmuşken hemen teslim etmeli diye düşünüyorum nacizane fikrim. Yine de dilerseniz misafirlerimiz belki yorumda bulunabilir arzum mora süpürge kullananlar özellikle yorum yaparsa daha net bir bilgiye ulaşmış oluruz.

Peki bir elektrik süpürgesi neden iyi çekmez? Bir konu bırakıyorum aşağıdaki linke arkadaşlar. "Elektrik süpürgesi neden iyi çekmez" bu konu bazı fikirler verebilir diye düşünüyorum.

Geri