Aşılama ve tüp bebek yaptırıp hamile kalamayanlar lütfen okuyun acaba hamişmiyim ?

M

mepido

Forum Okuru
Aşılama ve tüp bebek yaptırıp hamile kalamayanlar lütfen okuyun acaba hamişmiyim ?
ben 2011 yılında evlendim bir aşılama bir de tüp bebek yaptırmama karşılık bebek sahibi olamadım benim adetlerim 28 ğün çeker ben 29.gün regli olurum herangi bir tedavi ilaç kullanmadıysam asla değişmez yıllardır bu böyledir her ay hamileyim diye bir belirti beklemekten bıktım gectiğimiz ayın 17.günü regli oldum ay 31 çektiği için benim ocak 14 günü regli olmam lazım 29.güne denk geliyor bu gün ama olmadım buğün olmacam diye bekledim ama buğünde saat 15:30 civarında adet sancılarım oldu gögüslerimde karımcalan ma kasıklarımda agrı midemde de bulantı oldu

Tuvalete gittiğimde hafif pembe renkde lekelenmem oldu hala adet belirtilerim var ama olamıyoum benim adet ğünlerimde mutlaka gögüs hassasiyetim olur ve geçer bu sefer geçmedi ve çok uzun sürdü başım çok ağrır asla agrımadı adet olmadan 5-6 gün önce kasıklarımdan belime bir agrı ile yanma gelir ama olmadı yani arkadaşlar her ayki adet belirtilerimi asla yaşamadım... bu ay uzun süreli akıntım oldu ki bu bende hiç olmaz birde gögüs hassasiyetim hiç bu kadar olmaz

Omuzlarım çok agrırdı her ay bu ay hiç ağrımadı üşürdüm hiç üşümedim tam tersi vucüt sıcaklıgım gayet iyi hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum sizce 17 sıne kadar bekleyeyim mi? yoksa hamile olma sansım var mı ?doktora gideyim mi acillllllllllll cevap lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
hiç üsünmeden bu kadar uzun yazmışsın. ya anlamıyorum burdakiler ultrasonmu medyummu ne bilsinler hamilemisin degilmisin çok mu zorrrrrrr test alıp yapmak?

Arkadaşım bence sen Acilllllllll bir gebelik testi alıp yapsan iyi olur. Ancak test yaparak hamile olup olmadığını anlayabilirsin. Yazını pardon sorunu okuyunca tavukmu yumurtadan çıktı , yumurtamı tavuktan, tavuk nasıl yumurtlar gibi deli sorular kafamda belirdi :D

Geri