Aşılamada cinsel perhiz ne demek nasıl yapılıyor?

• Konbuyu başlatan Cesurkizz-
  • Başlangıç tarihi
C

Cesurkizz-

Forum Okuru
Aşılamada cinsel perhiz ne demek nasıl yapılıyor?

Cinsel perhiz ne demek melek kadınlar kulübü cinsel perhiz ne zaman yapılır forum'da.​

Arkadaşlar biz aşılama yaptırmak istiyoruz ama biraz araştırma yaptım eşimden sperm alınacak ama cinsel perhiz deniyor bu nedir acaba? Cinsel perhiz ne demek? Cinsel perhiz yaparsa eşim nasıl bir işlem uygulanır acaba? Nasıl ilerliyor aşama? Eşimin sperm tahlili mi yapılıyor önce peki cinsel perhiz ne aşamada yapılıyor? Aşılama konusunda da bana bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar. Aşılama geçmişi olan ve başarılı olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

images (11).jpeg

Merhabalar
Aşılama kısaca şöyle anlatalım bilmeyen arkadaşlar için. İnfertilite yani kısırlık durumunda erkeğin sperminin cinsel perhiz sonucu alınıp labaratuvar ortamında en sağlıklı olanlarını alıp aşılama yöntemi ile kadının yumurtalarına enjekte edilmesi. Bu muayene ortaminda gerçekleştirilen bir işlem. Cinsel perhiz konusunda da merakınızı giderecek bilgiler vereceğim.

"Cinsel perhiz ne demek cinsel perhiz süresi nedir?"​

Cinsel perhiz süresi tam 3 gündür. İdeal süre budur. Fazla gün beklenirse bu spermin kalitesini kötü etkilemektedir. Sonrasında eşinizden sperm alınarak laboratuvar ortamında ayıklanır anlatım doğru olursa. Ondan sonrasını yukarıda anlattım dilerseniz daha ayrıntılı aşılama nasıl yapılır isterseniz inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlar aşılama ile ilgili yorumlara aşılama yaptıran arkadaşların yorumlarına ulaşmak için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Aşılama yaptıranlar burayaa"

Geri