ASİ'nin el işleri :)

hemen teslim olmuşsun sende baskılara direniş için burdayız biz :D:D ben yenilmedim direnişteyim :D:D yerime anacum yapıo :D:D hepsi çok güzel anneme gösterim akşamda örneklerini çıkarır bayılır böle :D:D

hemen teslim olmuşsun sende baskılara direniş için burdayız biz :D:D ben yenilmedim direnişteyim :D:D yerime anacum yapıo :D:D hepsi çok güzel anneme gösterim akşamda örneklerini çıkarır bayılır böle :D:D

:D:D valla pek dayanamadım bizim oralarda çok önem verirler böle çula çabuta bir kızın mutlaka bir oda dolusu çehizi olmak zorundadır :D:D sen beni anacığınla tanıştır balımm ben ona örnek veririmm :D:D anamızaaa hürmetler selamlarrrrrrrr :D:D

Ne kadar yetenekliymişsin, hayran kaldım sana anamın kızı :) El işi bence, bir sanattır ve büyük yetenek ister helal olsun be sana :) Kimin anasının kızı bu beee tabiki benim :A:A Bölüşecez demi onları hahaha

O marifetli ellerine sağlık olsun canım gözü kara belalım :kiss:

Ne kadar yetenekliymişsin, hayran kaldım sana anamın kızı :) El işi bence, bir sanattır ve büyük yetenek ister helal olsun be sana :) Kimin anasının kızı bu beee tabiki benim :A:A Bölüşecez demi onları hahaha

O marifetli ellerine sağlık olsun canım gözü kara belalım :kiss:

öhööööööömmmmmmm öhömmm :D:D canımm benimmm anamınn kızı ben gelin oldum şimdik sana çalışcaz artıkınn :D:D senin çehizini hazırlayacazz bölüşmek ne demekkk gıı sandığımı veririmm sana ben :D:D

senin ananınn kızıyımm tabikimmm :D:D

teşekkür ederimimm anamınn kızıııı :kiss:

Geri