Aşk-ı Memnu Beren Saat Dizi Makyajı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Aşk-ı Memnu Beren Saat Dizi Makyajı
beren saatin makyajsız hali beren saat makyajsız hali bihterin makyajı saat göz makyajı bihterin
hale150.jpg

Aşk-ı Memnu dizisinin setinde yıldızı parlayan genç yıldız Beren Saat'in makyajını yapan Gülcan Bayaröge, daha önce canlandırdığı karakterlerin aksine, baskın Bihter karakterini öne çıkaran bir göz makyajı yaptığını söylüyor.
"Göz makyajını yaparken, far kullanmıyorum, sadece siyah kalemle Beren'in gözünü çerçeveleyip dağıtıyorum, ardından da bol maskara uyguluyorum," diyor.

saklaaaa.jpg

Saat'in çok pürüzsüz ve sağlıklı bir cildi olduğunu söyleyen Bayaröge, çok ince bir fondötenin ve pudranın baz için yeterli olduğunu da ekliyor. Yoğun göz makyajı yapıldığı için dudaklarda çok net renklerden kaçındığını söyleyen Bayaröge, şeffaf rujlar kullanıyor. Cici kız görünümlü pembe yanaklar yerine, sert karakterini yansıtan şeftali tonlarında bir allıkla elmacık kemiklerine kontür yaparak belirginleştiriyor.

MAC, Face&Body fondöten, 120 ml, 68 TL, MAC, Powder Blush in Melba allık, 43 TL Chanel, Rouge Allure ruj, 69 TL

Geri