Ask Sevgi Sms Sözleri

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Ask Sevgi Sms Sözleri
  1. Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemedilerO kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler Zor geldi ayrılık alışamadım
  2. Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi çocukça Sen Gerçekçe , Hepsi öylesine Sen ölesiye

3. Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır
  4. Her su bir yol bulur kendine her dağ bir toprak,her gökyüzü bir bulut ama sen benim gibi bir dost bulamazsın Seğmenden saray gözlüsüne
  5. Her şey yalan dolan bir SEN hariç SENİ düşününce tüm benliğim yok oluyor işte o zaman aşkımın uğruna kurduğum cümleler bile devrik oluyor
  6. Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır
  7. Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır
  8. Hiç sönmeyecek olan sevgimiz yavaş yavaş başlamıştı, Solmayacak bir gül olarak hafifçe açılmıştı, Gezdik,dolaştık çocukça oyunlar oynadık, Ama birbirimizden hiçbir zaman bıkmadık, Hatırlar misin ilk çıkışımızı,yüzünde hep o tatlı gülüsün, Keşke dakikaları geçmeseydi bitmesini istemediğim o günün
  9. Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamış olmakta

10. İnsanlar gelmeleriyle yanlizliklarini dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar
  11. İnsanlar tanıdım ıyldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin ıyldızdan vazgeçtim Sevgililer günümüz kutlu olsun!
  12. İstemem sevmeni artık unutulsun bu fasılKüllenir gün gelecek,yoksa bu ateş benideçok zamandan berridir özlediğim buydu asılgöremezsin ben uzaklarda iken gölgemizeelveda aşkım
  13. İçine düsen her hüzün damlası sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın
  14. ask sözleri | aradıiğın güzel söz bizde
  15. Kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun toprakta bile meleklere seni anlatacağım
  16. Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir
  17. Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın
  18. Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan göz yaşlarıma, yalnızca sen laiksin çünkü benim için çok özelsin aşkım aşk sözleri
  19. Kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordursen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee
  20. Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzerSen o suya yazı yazdınŞ imdi güneşin doğmasını bekle
  21. KalmışsaAşıklara sor,aşığın artar değeriArtar,fakat insana değer kalmışsa
  22. Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede
  23. Kapatıyorum gözlerimi karanlığa doğru bakıyorum, seni görüyorum karanlıkta, açıyorum gözlerimi birden kayboluyorsun, işte o zaman ben gidiyorum karanlığa doğru, sessiz ve sensiz
  24. Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularınki asla
  25. Karanlık gecede önemli değildir ıyldızları görmek Gündüzleri ıyldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet
  26. Karanlığın içinde kaybolup duran sen kimsin sen benim misin sustun söylemedin zaman zaman yüreğime aydınlıklar saçan ben kimim ben senin miyim sustun söylemedin (Bir su tünelinde parlayan güneşimsin bir buğday tanesinde kaybolan düşümsün)
  27. Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEÐİM'
  28. Kimsin sen? Yasamak isteyip de yasayamadığım umutlarım, farkında olmadan ıyllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim
  29. Kimsin sen? yaşamak isteyişte yaşayamadığım umutlarımsın ıyllardır beklediğimsin belki de kimsin sen? sen benim sevdiğimsin sevdiğimi söyleyebildiğimsin
  30. Korkma!Sakın sevmekten korkmaurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdaıy sıcacık yürekte tutmak
  31. Kuyruklu ıyldızlar vardır, dünyaya yetmiş ıylda bir gelirler İnsanlar onu hayati boyunca belki bir kez görürler Ben o ıyldızı gördüm, o da sensin bir tanem
  32. KüçüK KELEBEGIN TüL KANATLARININ PIRILTILI TOZLARI PARMAK UçLARIMA KARISTI ONLAR ORDAN NE ZAMAN UçARLAR SEN YüREGIMDEN NE ZAMAN?
  33. Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, öldüm, iş işten geçti, dediler
  34. Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmamrahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmamrahatsız eden sevgim ise;üZGüNüM ONA ENGEL OLAMAM
  35. Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum
  36. Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler
  37. Mutlu olmaıy biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin
  38. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!
  39. NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIGINLA, BENDE YAZMAK ISTERIM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA
  40. Nasıl ki uzaktaki ıyldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana aşk sözleri
  41. Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De ıyldızları İstiyorum Gece Yarılarında çok Değil Bir Tek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
  42. Ne aradıysam bilki sende bulmuşum Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artık sen olmuşum
  43. Ne hasta bekler sabahı , Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı , seni beklediğim kadar Geçti istemem gelmeni, Yokluğunda buldum seni, Bırak vehmimde gölgeni ,Gelme artık neye yarar
  44. ask sözleri | aradıiğın güzel söz bizde
  45. Ne haz var senden ayrı, Ne bir tat senden öte Bir yüzünü görmek bile, değer bin bir zahmete Vereceğin her acı gönülden kabulümdür! Sendeki cehennemi değişmem bin cennete
  46. Ne seni benden daha fazla seven, nede benim sana daha fazla verebileceğim sevgim var Anla işte seni ne kadar sevdiğimi mavişim
  47. Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var
  48. Ne sözler ne de cümleler lazım bize Bir bakış, bir tebessüm yeter de artar bize

Geri