Aşk ♥

Melisa..

Yeni Üye
Üye
Aşk ♥
mesela,
sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize.
Sonra sussak gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında.
Dudağıma kondurduğun buseyle sarhoş olsam..
Zaman geçmese hep böyle kalsak.

Seni ilk gördüğüm anı hatırlıyorum.
Öyle çocuksu ve tarifi imkansız.
''İşte bu.'' demiştim o an.

Çok şey istemiyorum aslında.
Sadece yanımda olmanı istiyorum.
Bütün günü birlikte geçirelim, seni daha çok sevmek istiyorum.
Kahkahanın dibine vuralım istiyorum.
Kahkahalarımızı fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istiyorum.
Bizi hep gülerken hatırlamak istiyorum sadece.Birlikte uyumalıyız mesela.
Sadece sana sarılıp kokunu içime çekmek ve seni sevdiğimi kulağına fısıldamak istiyorum..
Dertlerimizi kuytu köşelere hapsetmek,
birlikte yeşerttiğimiz umutları özgür kılmak istiyorum.

Sonmu Bekliyorsunuz Bizden?
Sonumuz ; "İki minik el, iki minik ayak" olacak..
Ellerini tutup adım atmayı öğreteceğiz..

Mesela ben sana yemek pişirirken arkamdan sessizce yaklaşıp belime sarılabilirsin sımsıkı
Hiç kızmam.Hatta puding yaptığımda tencerenin dibini beraber sıyırabiliriz.
O kıymetli tencere dibini seninle paylaşırım.
Yemek yerken dudağımın kenarındaki salçayı peçeteyle silebilirsin.
Utanırım belki ama gülümserim.En meşgul anımda hadi bırak film izleyelim diyebilirsin
Her şey önemsizleşir.Çünkü sen hepsinden daha önemlisin.Yorgun yatağa girmeni istemem.
Uyumadan önce sana masaj yapabilirim soğuk ellerimle. Sonra sen beni ısıtırsın olmaz mı?
Sorunları görmezden geliriz birlikteyken.
Küçük ama mutlu bi dünyamız olur. Beni istediğin sürece yanında olurum.
Ve her gece mutlaka beraber uyuruz.İstersen. Söz veriyorum.

Sana sarıldığım da kollarının arasında Huzur mutluluk aşk sonsuzluk özgürlük ... buluyorum .
Sanki tüm dünyanın güzelliklerini kucaklıyorum

Onu o olduğu için seversin. Gülümserken de seversin, sinirliyken de. Seni sevindirdiğinde de seversin, kırdığında da. Yanındayken de seversin, çok uzaktayken de. Ellerini tuttuğunda avuç içlerindeki teri seversin. Sarıldığında duyduğun huzuru seversin. Ona baktığın anda göz göze gelmeyi seversin. Sonu sarılmalarla biten kavgaları seversin. Kurduğun Onlu hayalleri seversin. Giysilerinde kalan ten kokusunu seversin. Hatta onu her şeyden çok sevip de bunu kelimelere dökememeyi seversin.Onu sevmeyi seversin. Her şeyde ondan bir parça bulmayı, gittiğin her yere onu da yüreğinde götürmeyi seversin. Onu kıskanmayı seversin içtiği bir bardak sudan bile.

Bir tek gülüşün anlatabiliyo tüm masumiyeti.
Farklı kentlerin ya da aynı şehrin,
Farklı bir apartman dairesinde yaşamamalıyız biz.
Aynı sofraya oturup, aynı masadan birer tabak kaldırmalıyız seninle.
Aynı bardaktan su içmeliyiz. Senin yaşlandığını izleyen ben olmalıyım,
Ve yaşlandıkça saçlarımın beyazladığını ilk fark eden de sen.
Hastalandığımda başıma ıslak havlu koyan sen ol,
Hatta son nefesi verirken bile sen tut ellerimden son defa.
Ömrümüz hep böyle geçsin omuz omuza.
Yaşlandığında, yaslandığın bastonun olayım mesela.
Her gece en tatlı yerinde uykumuzu bölen aynı bebek çığlığı olsun.
Yüreğimde durduğun gibi avuçlarımda olmalısın,
Elimden tutmalısın mesela.
Parmaklarımı senin parmaklarına kilitlemeliyim,
Ve mabedinde seni verdiği için yaradana,
Şükreden sadece ben olmalıyım.
Yalnızca sana ait olduğum gibi bir tek bana ait olmalısın.
Soyadını da çocuğunu da sevgisini de taşıyan,
Taşıyacak olan da Benim ..

Hiç ummadığım bir anda verdi hayat seni bana.En karmaşık zamanlarıydı ruhumun ve ölümün eşiğindeydi kalbim her zamanki çocukluğuyla.Gecelerce birbirimizi hiç görmeden sohbet ettik,anlattım,dinledin;anlattın,dinledim.
İkimizde yaralıydık,ikimizin de sancısı vardı sol yanında ve aslında ikimiz de aşık değildik uğruna ağladığımız insanlara !

İhtiyacımız olan ve istediğimiz her şeyi içine alacak minik ve şirin bi evimiz olsun istiyorum. Çiçekli nevresimlerimiz olsun, farklı farklı kullanalım mesela. Mutfağımızda minicik bi masa olsun. Çocuklarımız olunca daha büyüğünü alırız, şimdilik bize yetsin yeter. Öyle büyük masaları sevmem zaten. Beraber yemek yapalım. Ben soğanları doğrarken gözüm yaşarsın, elinle sil onları. “Çekil sen, ben doğrarım” de, bıçağı eline aldığında parmağın kesilsin ufacık. Öpeyim de geçsin diyeyim, sen hep yaptığın gibi sevgi dolu gözlerle salla kafanı, evet der gibi. Dibi tutsun yemeğin ya da yakalım. Sonra sevdiğimiz pizzalardan söyleyelim. Peynirini uzata uzataa yiyelim. Ağzımız gözümüz yağ olsun, gülelim birbirimize. Dalga geçelim. Yastık fırlatayım ben sana. Acımadı ki deyip öp beni. Toplayalım yediklerimizin çöplerini. Yaktığımız yemekten kalan bulaşıkları yıkayayım ben, sen de maç izle. Sonra geleyim yanına, çok yoruldum diyeyim. Masaj yap sen de. Sonra yatayım göbişine. Saçlarımla oyna her zamanki gibi. Yanağımı okşa, boynumu kaşı. Uyuyayım oracıkta öyle.Kış günleri kareli battaniyemizin altında ışıklar kapalıyken dışarıyı izleyelim mesela. Üşüdükçe sokulayım sana. Kokusunu sevdiğin saçlarımı kokla, öp. Sıcak çikolata yapmaya mutfağa git. O sırada sevdiğimiz parçayı açayım. Çok bekletmeden hemen gel yanıma…Bi akşam film izleyelim. Mısır patlayayım ben sana. Filmdekilerin taklidini yapayım, sen gül. Sonra senin gibi güleyim ben de, mısır at bana. Gülerken düşelim koltuktan. Daha fazla gülelim. Mısır savaşının devamı getirelim. Yorulup pes edelim en sonunda. Öpücük kondur dudağıma. Seni seviyorum diyeyim. Sen de söyle. Ben daha çok seviyorum kavgası edelim. Gıdıkla beni. Saçlarımı karıştır, gıcık et. Yanağını ısırayım. Köpek de yine gülerek. Bizden başkaları bilmesin ne anlamda kullandığını ama. Köpek demişken, küçücük bi köpeğimiz olsun bi de. Dolansın etrafımızda.Evi dağıtalım mesela. Her yer her yerde olsun. Dayanabildiğimiz kadar dayanalım o dağınıklığa. İkimizde inatçıyız ya hani, 1 ay falan dayanırız sanırım. Sonra hadi toplayalım artık diye kızayım, ne kadar dağınıksın sen çocuk diyeyim. Burnunu ısırırım! de ve sarıl bana. Havaya kaldır, döndür. Ayağın takılsın, koltuğa düşelim. Yine gülelim.Birbirimize sarılmadan uyumayalım. Sabah kalktığımda ilk seni göreyim. Nefesini hissedeyim. Dudakların dudaklarımda olsun. Öyle başlayayım güne. Arada sırada da olsa benden erken kalkıp kahvaltı hazırla mesela. Benim sevdiklerim olsun masada. Salam, sosis, kızarmış patates, portakal suyu.Evimizin her köşesinde fotoğraflarımız olsun. Misafirlerimiz gelsin, gitsin. Onlar gelecek diye telaşa düşeyim ben, sense beni sakinleştirip yardım et. Bizden bahsetsinler. Her gelen nazar boncuğu getirsin mesela. Origamiden yapıp tavana astığımız kuşlara takalım onları. Ne bize, ne evimize, ne mutluluğumuza, saadetimize ne de evimize nazar değsin.Tartıştığımız tek konu kimin daha çok sevdiği olsun.Çocuğumuz olsun iki tane. İkiz. Falcı öyle demişti. Kız olsun ikisi de. Ya da erkek. Sağlıklı olsun yeter derler ya, aynen öyle. Onlara oda hazırlayalım beraber. Boyasını biz yapalım odanın. Ben doğuma girdiğimde sen de ol yanımda. Kameraya çek. Çocuklarımızın sesini duyduğunda sevinçten bayıl oracıkta. Adlarını beraber koyalım bu miniklerin. Gece ağladıklarında beraber uyutalım. Ben yorgun olurum heralde, sen sallarsın ayağında onları. Sonra ben gelir bakarım size, sen de onlar da uyumuş olursunuz. Fotoğrafınızı çekerim, sabah sana gösterip gülerim. Sen de “görürsün sen” de gülerek. Büyüsün onlar. Okula başlasın. Ödevlerinde yardım edelim. Ben yorgunum diyip mızıkçılık yap. Ben de oflaya puflaya peki diyeyim, sonra dayanamayıp gel yanıma, yardım et. Okul faslı da bitsin. Evlensin onlar. Yaşlandığımızı fark edelim. Onca seneyi mutlu anılarla geride bıraktığımızın farkına varıp ağlayayım ben. Ama hüzünden değil. Mutluluktan. Eski günleri yâd edelim. Torunlarımız olsun. Koşa koşa gelsinler yanımıza, sizi çok seviyoruz diyip sarılsınlar boynumuza..Geleneksel aile yemeklerimiz olsun. Senede bir gün toplansın bütün aile. Mutluluğumuzu, sevincimizi, üzüntümüzü paylaşalım o masalarda.Maçlara gidelim seninle. Küfürler edelim, tezahürat yapalım. Rakı içelim. Sahile inelim. Ben koşayım sen yakala. Çimlere uzanıp bulutları seyredelim. Onlara olan hayranlığımı hatırlayayım. Pamuk şeker yiyelim. Salıncakta sallanalım. Beraber tatile çıkalım. Alışverişe gidelim. Gezelim gönlümüzce. Arkadaşlarımızla vakit geçirelim. İşlerimizin yoğun olduğu zamanlar çok vakit geçiremesek de aynı yatağa yatıp, sarılalım; o günü telafi edelim. Yaşlıları ziyaret edelim. Ben kitap okuyayım sen dizimde uyu. Sevdiğimiz müziklerle dans edelim. Konserlere gidelim. Tiyatroya, sinemaya.Kavga etsek bile küs yatmayalım. Birbirimizi ilk günkü gibi çok sevelim

Geri