aşka dair en güzel sözler!!!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
aşka dair en güzel sözler!!!
güzel ilanı aşk sözleri en güzel ilanı aşk sözleri en ilanları
Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kırılan kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazdın, güneşin doğmasını bekle......

SENSİZ SOLUYORUM ANLAYACAĞIN MAVİ MAVİ ÖLÜYORUM DUYUYORMUSUN ORDAMISIN VARMISIN YOKMUSUN??BİRTEKŞEYİ UNUTMA SENİ SEVDİM BEN YANARAK YIKILARAK AKLIMA HER GELDİĞİNDE AĞLAYARAK.

Kelimelerin yetersiz oldugu yerde, önemli olan sözler degil gözlerdir...

Seni Seviyorum Diyenin Sevgisinden Şüphe Et Çünkü Aşk Sessiz Sevgi Dilsizdir...

benim için hayatta iki sey önemlidir biri sen digeri özgürlügüm .özgürlügüm için canimi ,senin için özgürlügümü feda ederim..

Dünyada'ki bütün agaclar kalem olsa, dünyada'ki bütün denizler mürekep olsa, yinede sana olan bu ASKIMI kagida yazamam...

Sinirlerini yapraklara yaz sonbaharda düssün diye. Dertlerini rüzgara yaz, ucup gitsin diye. Askini ise kalbime yaz ben ölünce benimle birlikte gömülsün diye

Her rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir umut bulur unutma bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur

Yeryüzünde her aşkın gökyüzünde bir meleği varmış. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış. Sana söz bizim meleğimiz hiç ağlamayacak

Gökyüzünde milyonlarca yıldız tanıdım seni güneşim seçtim bir güneş uğruna milyonlarca yıldızdan vazgeçtim

Geri