Aşka Dair.

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Aşka Dair.
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!
Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek...

Bana seni seviyorum dedigin zaman bu yalan bile olsa bu yalani dunyanin bütün gerceklerine degismeye hazirim(kuçugume)

Ask insanin hem dostu hemde düsmanidir. Insani onun gibi yikan,onun gibi sevindiren birsey daha yoktur hayatta.

Dünde bugünde yarinda yüreginde yüregin kadar yanindayim kendini yalniz hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayim

Ay isiginin aydinlattigi bir kumsala küçük bir dal parçasiyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hirçin bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!

Mevsim agliyor bugün, özlüyor o aydinlik günlerini, ayriliyor yapraklar agaçlardan bir hasret rüzgariyla. Bana Eylül'ü yasatma ey sevgili!!

Buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gøzlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi özlenmissindir.

Yildizlar gøkyuzunde kayarken, melekler ise oynasirken, sen ise dalip beni dusunurken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyecegim

Bir umut kusu ciz yuregime beyaz olsun tuyleri kalbin kadar temiz olsun Bir kanadi senin icin diger kanadida sevdigin icin cirpsin

Asklarin en soylusu birken birçok olandir sevginin en güzeli paylasilan EMEKTIR Asklarin en soylusu birken birçok olandir çikarsiz ve sinirsiz paylasilan YÜREKTIR

Deli bir yagmur olsam seni YAGDIGIM yerler kadar severdim. Deli bir rüzgar olsam seni ESTIGIM yerler kadar severdim. Ama ben sadece DELIYIM ve seni ALDIGIM HER NEFES KADAR ÇOK SEVIYORUM !!!!

Güzelsin, sirinsin, sahanesin. Çektigim çileme tek bahanesin. Melek mi? seytan mi? bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzaga atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesende olur.

Duyuyorum sana dokunmanin ezikligini ve düsünüyorum asik olmaninrezilligini inan yanindayken çekiyorum en çok hasretini!!!

Askim var daglar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, birde sen varsin ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez...

Bir ilk gibi yasayacagim içimde,kalan son sevgi parçasini seninle, sakin ayrilmayalim askim ölsem bile ellerinde.

Geri