Askim benim, hayatimin anlami..

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Askim benim, hayatimin anlami..
hayatımın anlamı aşkım hayatımın anlamına mektup
495m98apwxdih43mz0.gif

Seninle konusurken, gözlerine bakarken, hatta sen yanimda yokken, seni düsündügümde bile gürül gürül bir irmak akiyor yüregimden.
Her damlasinda mutluluk ve heyecan tasiyan bir irmak bu.su yalan dünyada ölüm kadar gerceksin benim icin.
Yasamak kadar tutkulu..Pilimi pirtimi toplayip acilardan, gidecegim tek adressin.Sen benim dönüsü olmayan yolumsun.Seni tanidigimdan beri, tebessüm etmekle, ictenlikle gülmek arasindaki farki anladim.Sen benim dudagimdaki gülücüksün.Gelmis ve gelecek tüm sıkıntilara, dertlere attiðim kahkahasin.
ikinci bahari yasiyorum diyemem.
Çünkü sen ilkbaharsin.Geç kalmis ilkbaharimsin.Senden önce sadece karakislar vardi ömrümde. Kaybetmekten korktugum tek hazinesin.Sakli kalmis mutlulugumsun.
Eger günün birinde beni istemezsen, sana gitme diyemem.Ama sunu bilmeni isterim bebegim, giderken, özümü de beraberinde götüreceksin.Ruhundan arinmis bir beden birakacaksin ardinda..
Sözlerimde hiçbir abarti yok sevdigim.Sadece eksik var.Senin yüregime yazdiklarinin yaninda, benim yazdiklarim hiçbir sey

495m98apwxdih43mz0.gif

Cevap: Askim benim, hayatimin anlami..

Eger günün birinde beni istemezsen, sana gitme diyemem.Ama sunu bilmeni isterim bebegim, giderken, özümü de beraberinde götüreceksin.Ruhundan arinmis bir beden birakacaksin ardinda..
Sözlerimde hiçbir abarti yok sevdigim.Sadece eksik var.Senin yüregime yazdiklarinin yaninda, benim yazdiklarim hiçbir sey

harikaa bebeğim teşekkürler

Cevap: Askim benim, hayatimin anlami..

Evet annem harika ben teşekkür ederim

Geri