Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi
aslan burcu ekim ayı ekim ayı aslan burcu ayi
meleklermekani5-8622.jpg
meleklermekani50-7678.jpg
meleklermekani500-3047.jpg

Aslan Burcu Meleği,
Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Kılıç Ası Özellikle hayatınızın düşünsel boyutunu ilgilendiren, yeni bağlantıların yaşanacağı, düşüncelerin çıkış noktası bulabileceği deneyimlere hazır olmalısınız. Yaşantınızda devam etmekte olan ilişkilerinizde, daha derin ve yoğun düşünsel paylaşımların yaşanabileceği yeni bir dönemin arifesindesiniz. Kendi düşünsel gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Gerçeğin, adalet isteğinin ve mantıksal yaklaşımların günlük yaşantınızda daha fazla olduğunu göreceksiniz.

Kılıç Dokuzlusu kafamızın alt üst olduğu, kendinizi, acıdan, ıstırapdan ve suçluluk duygusundan kurtaramadığınız bir dönemde hissetmeniz muhtemel. Endişeleriniz, her şeyin istediğiniz şekilde gidip gitmeyeceği konusundaki tereddütleriniz de bu sıkıntıların kaynaklarından. Gerçekleşemeyeceğini bildiğiniz zamanı geri çevirmek isteğiniz yüzünden, kendinize karşı acımasız, katı ve suçlayıcı bir tarz içindesiniz. Sıkıntılarınızdan dolayı artık taşma noktasının eşiğinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Kendinize karşı biraz daha affedici davranmanız ve serbest kalmanız gerekli.

Kupa Üçlüsü kartı , Güvenebileceğiniz, sevildiğinizi ve istendiğinizi bildiğiniz topluluklar içinde, hoş vakit geçirip, günlük yaşamın sıkıntısından ve griliğinden sıyrılabileceğiniz bir deneyim yaşamaya hazır olmalısınız. Uzun zamandır olması için beklediğiniz, bir umudun olması, bu sevinci arkadaş ve dostlarınızla paylaşabilme fırsatını da getirecek. Paylaşımın, işbirliğinin yaşamı kolaylaştırdığını ve zevkli hale getirdiğini bir kez daha göreceksiniz..

Bu ayki size sözüm:
Aynı gökte uçarlar ama, kuzgunun dünyası başka, şahinin dünyası başkadır.

Uzun zamandır olması için beklediğiniz, bir umudun olması, bu sevinci arkadaş ve dostlarınızla paylaşabilme fırsatını da getirecek.

inşallah...
teşekkür ederim canım

Handan*mmm
Çok tşekkürler ... n aslan olarak bekliyodum zaten okudum hemen <3
Yüreğine sağlık teşekkürler

Uff bu ay iğrenç geçicek glaiba =(
Moralim 0larda geziyorum =(
Hadi hayırlısı

Kupa Üçlüsü kartı , Güvenebileceğiniz, sevildiğinizi ve istendiğinizi bildiğiniz topluluklar içinde, hoş vakit geçirip, günlük yaşamın sıkıntısından ve griliğinden sıyrılabileceğiniz bir deneyim yaşamaya hazır olmalısınız. Uzun zamandır olması için beklediğiniz, bir umudun olması, bu sevinci arkadaş ve dostlarınızla paylaşabilme fırsatını da getirecek. Paylaşımın, işbirliğinin yaşamı kolaylaştırdığını ve zevkli hale getirdiğini bir kez daha göreceksiniz

Handancımmm çk teşekkür ederim çok doğru çıktı hepsi ama en son karta bayıldım doğrusu inşlllah uzun zamandır beklediğim şey olur bi olsun hemen sana yazacağım

Geri