aslan burcunun aşk hayatı 2013 yorumlarını arıyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
aslan burcunun aşk hayatı 2013 yorumlarını arıyorum
Sevgilim aslan burcu ve ben aslan burcunun önümüzde ki yıl için aşk hayatı nasıl geçecek merak ediyorum. Yani 2013 bize uğur getirirmi dersiniz ? :D

Sayın misafirimiz,
Aslan burcunun 2013 Aşk hayatı hakkında bilmek istedikleriniz ve merak ettiklerinizi buradan öğrenebilirsiniz.2013 aslan burcu yine flörtte ve baştan çıkartmakta etkili olacaksınız. Aslan burcu aşkta kendinizden geçmeye ve uçmaya hazır gibisiniz. Bu size 2013 yılında birçok aşk yaşatabilir. Yıılın ilk yarısı daha çok kısa süreli beraberlikler yaşanabilir.Mart-Mayıs dönemi aslanlar söz nişan evlilik kararı almaktan kaçınmanızda fayda var. Temmuza dikkat etmekte fayda var ikili ilişkilerde anlaşmazlıklar,tartışmalar yanlış anlaşılmalar olabilir eğer siz evli bir erkekseniz, eşinizin ailesiyle ilgili bazı sorunlarınız olabilir ve bu durum eşinizle aranızın soğumasına neden olabilir.

Siz bir kadınsanız yakınlaşma meylinde olduğunuz insanların sizin ayarınızda kimseler olduklarına emin olun. Bu dönemde yeni ilişkilere ve yeni tanıştığınız kişilerle dostluk geliştirmeye uygun olduğunuza emin olun.Kalıcı uzun vadeli ilişkiler ise Ağustos sonrası dönemde gerçekleşecek gene bu dönemde sıra dışı ve oldukça sempatik, ahlaki açıdan güçlü bir insanla yakınlaşmanızın olabileceği gibi bir aile dostunuz aracılığı ile tanışacağınız birinin de sizden hoşlanması söz konusu olacakdır.

Geri