Aslan cimbomlular için msn nickleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Aslan cimbomlular için msn nickleri
cimbomlu msn nickleri cimbomlu nickler
* Bas Koymusuz Cimbombom'un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa'da Destan Yazdi Aslanlar,fatih'in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom!
  • Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!)
  • Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek...
  • Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli...
  • Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa'yi Kazanir.. Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?
  • Cimbomlu Arkadaslar..fenerliler Bize Mutesekkir..biz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler...
  • 1905 Te Dogdu Askimiz ,sari Kirmizi Akar Kanimiz,cimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz
  • Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis.
  • Avrupa Fatihisin Galatasaray..turkiyenin Gururusun Galatasaray.. Gokte Yildizsin Gonullerde Ay, Bu Senede Sampiyonsun Galatasaray..
  • Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,sarinin Yanina Kirmizi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom Sen Bizim Herseyimizsin
  • Gercekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray.
  • Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini Birak Turkiyeyi Dunya Gordu. Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine.
  • Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla. Istersen Giriselim Zincirlerle Sopalarla... Laylay Laylay Laylay..
  • Yerlerde Surunduk, Cok Gece Uyumadik, Stadin Onunde Betonda Yattik, *Stadlarda Ismim, Kalelerde Resmim, Vazgectim Hayattan Besiktas 'ım Icin, Oyle
  • Bir Sevda Ki Tarif Edilemez, Kalplere Yazmisiz, Inan Hic Silinmez, Dunya Hep *Donuyor, Omrumuz Bitiyor, Besiktas Sevgisi Bizde Hic Bitmiyor!
  • Nasıl Ki Bu Milletin Tacıdır Yıldızla Ay,yuksel Taa Arsa Kadar Sanlı Galatasaray...
  • Sapsariyla Kirmizi Kalbimizin Yildizi ,sampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canımızı...
  • Fenerli Olmak Ayıp Degil, Yeterki Caktırma..
  • Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan ..
  • Kalplerde Yildiz,gonullerde Ay, Sampiyonsun Galatasaray
  • Cim Bom Bom'um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim
  • Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.

Geri